banner461
banner195

Meclis Başkanı Kahraman Nevşehir'den Gelen Çocukları Kabul Etti

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Nevşehir'den gelen çocuklar ile TBMM Tören Salonu'nda bir araya geldi.

22 Nisan 2016 Cuma 17:39

banner143
banner134
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Nevşehir'den Gelen Çocukları Kabul Etti...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla meclisin ilk misafirleri Nevşehir'den gelen öğrenciler oldu.


Meclis'in İlk Konukları Nevşehir'den ...

Nevşehir'den gelen ilköğretim okulu öğrencilerini Meclis'te ağırlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Öğrencileri yanlarına alarak TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Nevşehir'den gelen çocuklar ile TBMM Tören Salonu'nda bir araya geldi. 

TBMM Başkanı Kahraman çocuklar ile tek tek sohbet ederek, büyüyünce ne olmak istediklerini sordu. 

Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlayan Kahraman, çocukların geleceğe hazırlanmaları konusunda bu yaşlarda hedef seçmeleri gerektiğini söyledi. Yabancıları kendilerine örnek almamaları konusunda çocuklara nasihatler veren TBMM Başkanı Kahraman, "Tarihimizi bilelim. Kendi tarihimizde o kadar değerli insanlar var ki o insanlara özenelim. Her biriniz inşallah hedeflerinize ulaşırsınız." diye konuştu. 

Çocuklara hediyeler de veren Kahraman, daha sonra çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

TBMM Katip Üyesi ve AK PARTİ Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.