banner461
banner195

Nevşehir’de Gökhan Türkmen Rüzgârı Esti

Nevşehir Üniversitesi öğrencileri tarafından oluşturulan Neüitiraf, Neülife ve Kapadokya Sanat sosyal medya grupları işbirliğinde Nevşehir Valiliği Avrupa Birliği Merkezi ve Nevşehir Üniversitesi Eurodesk Temas Noktası destekleriyle hazırlanan Gökhan Türkmen & DJ Ece Toprak Genç Fest Etkinliği büyük ilgi gördü.

Nevşehir’de Gökhan Türkmen Rüzgârı Esti
25 Mayıs 2013 Cumartesi 08:54

banner143
banner134

 Nevşehir Gazi stadyumunda yapılan konsere 2 binin üzerinde üniversiteli öğrenci ve vatandaşlar katıldı.

Genç Fest etkinliğinde ilk olarak DJ Ece Toprak sahne aldı. Dinleyicilere keyifli anlar yaşatan DJ Ece Toprak’tan sonra ise sahneyi Türk Pop Müziğinin sevilen sanatçısı Gökhan Türkmen aldı.

Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Gökhan Türkmen Nevşehir’e geldiğinden ötürü çok mutlu olduğunu ve Kapadokya’ya hayran kaldığını söyledi.

Konser sonunda organizasyon ekibi adına Nevşehir Valiliği AB Projeler ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi Genel Koordinatörü ve Nevşehir Üniversitesi Eurodesk Temas Noktası Serkan Başar, sanatçı Gökhan Türkmen’e teşekkür plaketi verdi.

Neülife Ekip koordinatörü Ömer Erdoğan da Serkan Başar’a desteklerinden ötürü plaket takdim etti.

Neülife ekibi önümüzdeki aylarda Nevşehir’de çok sayıda konser gerçekleştireceklerini ve desteklerinden ötürü Nevşehir Üniversitesi, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası yönetimlerine, Kapadokya Hastanesi, Fırsat Alışveriş Merkezi ve Vodafone Nevşehir ofisine teşekkür etti.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa - 5 yıl önce
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb