banner461
banner195

Nevşehir’de TofAŞK Hastalığı

İlimiz Nevşehir de Tofaş Şahin hastalığı dikkat çeker boyutta... Öyleki Nevşehir de Tofaş Şahinciler Sosyal paylaşım sitelerinde kurdukları sayflarıyla sık sık bir araya geliyor çeşitli etkinliklere imza atıyorlar.

Nevşehir’de TofAŞK Hastalığı
09 Temmuz 2013 Salı 18:54

banner143
Tofaş Şahin Aşkı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir’de TofAŞK Hastalığı

SOSYAL PAYLAŞI SİTESİNDEN ALDIĞIMIZ İLGİNİZİ ÇEKECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ PAYLAŞIMLARDAN BİR KESİT SUNUYORUZ...
Nevşehir'in en büyük modifiye portalına sahip yapan 5.500 hayranımıza teşekkür ediyoruz.

Nevşehirin bağları büklüm büklüm yolları...

Mecnun bilseydi Tofas'k sevgisini severmiydi leyla zillisini (:

Polıs haftasıymış bu hafta forum önüne dıkkat beyler ceza yemeyin

Gece yoklaması

Bizimle olanları yoruma plakaları yazsın görelim kimler bizi destekliyor.

-Alo 155mi??

+evet buyrun!

-Yok bişey abii sanayide dönüyodukk sizi göremedikk merak ettikkk

ajda pekkan misalı yakaar geçerimm...)

Nevşehir Candır Gerisi Heyecandır..!

Hiç bi seye degilşmem,GT nin 3 den 2 ye cakınca Motordan cıkan Vıııııııvıvıvıvıvıvııııııvvvvv... sesinii..

Kayseri Tofaş Çetesi'nin yarınki etkinliğindeki araç mankeni. Tekrar söylüyorum arkadaşlar buluşma yerine gelirken egsoz açmayın yarın 10:00 da herkez kakillinin önünde olsun ki sıraya girilcek saat 10:15 te çıkılcak.Birbirimizi sıkıntıya sokmayalım sigorta,muayene ve ehliyetsizlikten bir kişi yüzüne hepimizin yanmasını istemiyoruz lütfen duyarlı olalım.Son olarakta ön cam güneşliklerine Nevşehir Modifiye Center yazdırılması rica olunur. '-Teşekkürler ..

Tofaş fabrikası bilseydi bu sevgiyi bırakmazdı üretimi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kerem - 5 yıl önce
hepsi güzel fakat değişik tiplere sokulması araçların hoş değil muayene zamanı aksesuarlar sökülüyor muayeneden geçiyor daha sonra eski haline geri döndürülüyor trafik takip etmeli denetim yapmalı ve kanuna aykırı durumlara işlem yapmalı basık, siyah filmli camlar, rahatsız edici kornaları ve egzozları ile halkımız huzursuz oluyor.
Avatar
DUYARLI VATANDAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ....... - 5 yıl önce
tamam arkadaşları anlıyorum. sevgilerini, tofaşa duydukları sempatiyi anlıyorum ama işi abartmak başka bir şeydir. mahalle aralarında yüksek sesle müzik açıp, gördüğü iki kız için ekzoz açıp diğer insanları rahatsız etmeye hakkınız yok!! birde hani sanki dünyanın en iyi arabasıymış gibi tavırlarınız yok mu insanı gerçekten sinirlendiriyor. modifiyenizi yapın arabanızı güzelleştirin ama arabanızı insanları tehlikeye sokmak için ya da insanları rahatsız etmek için kullanmayın, arabanızı ehliyetsiz arkadaşlarınıza vermeyin. son olarak söyleyeceğim şudur: insanları rahatsız ettiğiniz her an geçmişiniz büyük bir saygıyla anılıyor.
Avatar
100000 - 5 yıl önce
sanki̇bana bmw kullanıyorlar arkadaş aslı arası 5-10 milyarlık ucuz kalitesiz yarı yolda bırakan bi araba. ne yani??????
Avatar
çılgın / 1 - 5 yıl önce
Arkadaşlar biz baba parasıyla bmw ye lüks arabalara binmiyoruz alın teriyle kazanıp tofaşa biniyoruz 5 liralıkta olsa alın teri tamam bazı arkadaşlar abartıyor onlara bizde karşıyız lütfen küçümsemeyin
Avatar
koray - 4 yıl önce
seven 1 kez ölür ölen 1 kez gömülür bideki bu tofaş'k ne ölür nede gömülür ya çık karşıma ortalığı inlet yada çekil kenara sadece seyret