banner177
banner195

Nevşehir’in İlk İnternet Televizyonu Yayın Hayatına Başladı

Uyduda Yerel televizyon kanalının bulunmadığı ender illerden olan Nevşehir, internet televizyonu www.kanal50.com kuruldu.

Nevşehir’in İlk İnternet Televizyonu Yayın Hayatına Başladı

banner143
banner134
Nevşehir’in  İlk İnternet Televizyonu Yayın Hayatına Başladı.

Uyduda Yerel televizyon kanalının bulunmadığı ender illerden olan Nevşehir, internet televizyonu www.kanal50.com, aynı zamanda Lale haber sitesinin sahibi olan Can Taşkın’ın girişimleriyle kuruldu.
 
İlk olarak test yayını ile yayın hayatına giren www.kanal50.com, il genelinde kamuoyunun gündemini Nevşehir halkı ile paylaşmayı hedefliyor.
 
Esnafın, memurun, siyasetçinin, çalışanın, işsizin, köylünün ve halkın dertleri ile sıkıntılarını paylaşmak ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla kurulan www.kanal50.com İnternet Televizyonunun sahibi Can Taşkın, kanalın dün itibariyle test yayınına başladığını ifade etti.
 
İnternet Televizyonu ile ilgili açıklama yapan Can Taşkın: Nevşehir’in ilk İnternet TV’si olan www.kanal50.com u , Nevşehir halkının hizmetine sunmak için yaklaşık bir aydır çalıştık.
 
Dün itibariyle internet üzerinde yayın yapan televizyonumuz, ilk test yayınına başladı. Artık, esnafların, memurun, çiftçinin ve herkesin gözü kulağı olmak için ekibimizle beraber yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
 
İlde gerçekleşen tüm etkinlikleri Nevşehir halkı artık ekranlardan da izleyebilecek. Nevşehir ilinin ilk internet televizyonunun Nevşehir halkına hayırlı olmasını dilerim.

Yeni çıkılan bu yolda eksiklerimizin olacağını, halkımızın hoşgörü ve gösterecekleri sabırlarının sonunda güzel bir yayıncılığı yakalayacağımıza inanıyorum. Bu internet televizyonu herkesin, her kesimin televizyonu olacaktır. Ayrıca umarım ilerleyen dönemlerde Medya Nevşehir ekibi olarak televizyonumuzda canlı yayınlar ve topluma faydalı programlar yapmayı da hedefliyoruz. İmkanlar ölçüsünde bunu da başaracağımıza inanıyorum. dedi 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.