banner461
banner195

Nevşehirli İş Adamı Mustafa Uz'un Oğlunun Muhteşem Sünnet Düğünü

Nevşehirli İş Adamı Mustafa Uz'un Oğulları Eren ve Enes Uz hafta sonu yapılan Muhteşem Sünnet Düğünüyle erkekliğe ilk adımlarını attılar.

Nevşehirli İş Adamı Mustafa Uz'un Oğlunun Muhteşem Sünnet Düğünü
28 Ekim 2013 Pazartesi 20:53

banner143
banner134

 Nevşehirli Toptancılık yapan Genç İş Adamı Mustafa ve Rabia Uz çiftlerinin evlatları Eren ve Enes Uz kardeşlerin Uçhisar Silene Düğün Salonunda düzenlenen muheşem sünnet düğünüyle erkekliğe ilk adımlarını attılar.


FİB Ajans Organizasyon tarafından göz alıcı konsepte süslemeleriyle düzenlenen sünnet merasiminde İlahi Grubu ve Semazenlerin gösterileri davetlilerden büyük beğeni topladı.

Hafız Mahmut Kemikkıran hocamızın duası ile başlayan sünnet merasiminde UZ Ailelerinin eş dost ve akrabalarıyla tamamen dolan salonda sunumları FİB Haber Genel Koordinatörü Fikret Çapacı yaptı.

Daha sonra Enes ve Eren Yeniçeri askerleriyle içeri girerken evlatlarına Anneleri Rabia Uz Kuranı Kerim Babaları Mustafa Uz ise Türk Bayrağı hediye ettiler.

Palyaçoların yüzlerini boyadığı ve oyunlar oynadığı çocuklar da keyifli anlar yaşadı.Sünnet töreni sonrası FİB Haber Merkezimize konuşma yapan iş adamı Mustafa UZ, ‘Bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm akraba, dost ve yakınlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

FİB Ajans ve Organizasyon olarak Enes & Eren UZ kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda..
0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.