banner461

Nevşehirli Şehit Karabakla İçin Bafra Şehit Aileleri Derneğinden Mevlit

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programının  95’ncisi  27. 04. 2019 cumartesi günü dernek binasında gerçekleştirildi.                     

Nevşehirli Şehit Karabakla İçin Bafra Şehit Aileleri Derneğinden  Mevlit
27 Nisan 2019 Cumartesi 19:03

banner143
banner134

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programının  95’ncisi  27. 04. 2019 cumartesi günü dernek binasında gerçekleştirildi.                     

Nisan ayında şehit olan Piyade Onbaşı Hasan Gülal, Nevşehirli Jandarma Astsubay Selçuk Karabakla, İstihkam Astsubay Tolga Pehlivan, Jandarma Uzman Onbaşı Mehmet Karatut, Piyade Er Tuncay Türken,Piyade Er Zafer Kurnaz, Polis Memuru Zikri Özdamar, Polis Memuru Ramazan Arslan, İstihkam Astsubay İlhan Hamlı, Jandarma Er Ali Altunışık, Piyade Er Mustafa Alan, Jandarma Komando Onbaşı Satılmış Şahin, Polis Memuru Hayati Koçak, tüm şehitlerin, Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve ebediyete intikal etmiş tüm gazilerin ruhuna düzenlenen programa Bafra Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Öner, Bafra Sosyal Hizmetler Müdürü Muzaffer Şahin, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Ak Parti Bafra İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazife Soruklu, Türkav Bafra İlçe Başkanı Sami Keskin, Türk Eğitim Sen. Bafra İlçe Başkanı Hakan Eroğlu, Türk Büro Sen. Bafra İlçe Başkanı Hasan Güngör, Şehit Astsubay İlhan Hamlı’nın ağabeyi  Haber Gazetesi köşe yazarı Ayhan Hamlı, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.                                                                                                                    

Türk Diyanet Vakıf Sen. Bafra İlçe Başkanı Hal Cami imamı Asım  Kalyoncu,Hacı Mahmut Şahin cami imamı Selim Cılız, Yağmurca Mahallesi Çiftlik cami imamı Adem Polat, Göltepe mahallesi Kızıllar cami imamı İlyas Kömpe,OMÜ İlahiyat Fakültesi öğrencisi İlker Avcı hocalarca okunan Kur’an-ı Kerim ve ilahilerin  ardından dua  yapıldı                                                                                                                               

Dernek binasında düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programlarını  icra eden Türk Diyanet Vakıf Sen. Bafra İlçe Başkanı Hal Cami imamı Asım  Kalyoncu, Hacı Mahmut Şahin cami imamı Selim Cılız, Yağmurca Mahallesi Çiftlik cami imamı Adem Polat  hocalara dernek başkanı Mümine Ersin tarafından plaket takdim edildi.                                                                                             

Program yapılan ikramla sona erdi.

                                                                        


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.