banner461
banner195

Ozan Şahin ve Zeynep Köşker TRT Haber’de…

Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde Yılın En Azimli Kişisi Seçilen Şehit Subayın oğlu Ozan Şahin ve Sanat Danışmanı Türkiye’nin en güzel Türkçe konuşan isimlerinden Ünlü Sunucu Zeynep Köşker ile birlikte Pazar Günü TRT Haber’de İnci Ertuğrul’un konuğu oluyor.

Ozan Şahin ve Zeynep Köşker TRT Haber’de…
01 Aralık 2012 Cumartesi 11:45

banner143
banner134

 Konuya ilişkin FİB Haber Merkezine açıklamada bulunan Zeynep Köşker;”Dünya engelliler günü nedeniyle % 92 engeline rağmen müzik dünyasında yerini alan benim de sanat danışmanlığını yaptığım şarkı sözü yazar, bestekar ve yorumcu Ozan ŞAHİN ile birlikte TRT Haber kanalında,İnci ERTUĞRUL ile Haber Tadında adlı programdayız. "Bir Engeliniz" yoksa bizi mutlaka izleyin dedi.

 

1994 yılında Elazığı Jandarma Komando Tabur Komutanı göreivndeyken Bitlis'te düzenlenen kış operasyonunda kendi askerini kurtarmaya çalışırken yaşını yitiren Şehit Binbaşı Mahmut Şahin'in özürlü oğlu Ozan Şahin hem söz yazıyor hem de beste yapıyor. Azmi sayesinde birçok engeli aşan Ozan Şahin, aynı zamanda yazıp, bestelediği şarkıları seslendiriyor…

İNCİ ERTUĞRUL İLE HABER TADINDA'YA 2/12/2012 PAZAR GÜNÜ SAAT 11:30 'DA MESAM SANATÇISI SÖZ-MÜZİK YAZARI OZAN ŞAHİN VE DEĞERLİ SUNUCU VE ŞİİR YORUMCUSU ZEYNEP KÖŞKER'İ CANLI YAYINDA KONUK EDİYOR.

İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.