banner461
banner195

Türk Telekom'dan 2 yıl ücretsiz internet

Türk Telekom, yeni yaşını dev bir projeyle kutluyor. Bugüne kadar evine internet bağlatmamış herkese 2 yıl interneti ücretsiz verecek.

Türk Telekom'dan 2 yıl ücretsiz internet
22 Nisan 2015 Çarşamba 14:32

banner143
banner134
Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, kuruluşunun 175. yılını, bedava internetle kutluyor. Ankara’da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı görkemli resepsiyonda Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak dev bir proje açıkladı:

“Türk Telekom Grubu olarak ülkemiz için yatırımlarımıza bir yenisini daha ekliyor, evlerinde internet bulunmayan tüm vatandaşlarımızı ücretsiz internetle buluşturuyoruz. Bugüne kadar evine internet bağlatmamış herkese iki yıl boyunca interneti ücretsiz sunuyoruz. 4 GB kotalı 4 Mbps hızındaki ücretsiz internet bağlantısı ile bu dijital uçurumu aşmak ve Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz.”


Editör: haber7.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yorumcu - 3 yıl önce
4 gb internet bırakın 1 ayı 5-6 saatte tüketiyorum.
Avatar
Yorumcu - 3 yıl önce
4 gb internet bırakın 1 ayı 5-6 saatte tüketiyorum.
Avatar
4 gb internet mi? Çok komiksin telekom - 3 yıl önce
milletle dalga geçer gibi iş yapmışlar.hatta onu siz 2 gb yapında daha fazla telekom zarar etmesin.yazık olur telekoma yoksa batar matar.teknolojiden haberi olmayan telekomum benim yazık bu milletle öyle dalga geçmeyin ya.