banner461
banner195

Ve Türkiye'de İlk!!! Bedava internet dönemi başlıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ; 'Önümüzdeki hafta yoksul ailelere bedava internet vermeye başlayacağız' açıklamasında bulundu.

Ve Türkiye'de İlk!!! Bedava internet dönemi başlıyor
08 Şubat 2016 Pazartesi 11:15

banner143
banner134
 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu "Önümüzdeki hafta yoksul ailelere bedava internet vermeye başlayacağız" dedi.

Bakan Ramazanoğlu, yoksul ailelere internet paketlerinin önümüzdeki hafta verilmeye başlanacağını kaydederek, “Ellerinde tableti olan çocuklarımız evinde internet paketi olmadığı için evlerinden çıkıp başka mekanlara gitmek zorunda kalıyorlar. Ruhsatlı internet kafeleri dışarıda tutarak söylüyorum. Ama birçok yerde çocuklar internete girmek amacıyla gidiyorlar ancak orada birçok tehlike ve tehditlerle karşı karşıya kalıyorlar. Bizim ailelere ulaştıracağımız ücretsiz internet paketleri hükümetimizin ilk icraatlarından biri olacak. Bakanlık olarak hazırlıklarımızı tamamladık. Diğer bakanlıklarla da görüşüp başlatacağız. Yoksul aileleri de tespit ettik. Bu çalışma Türkiye’nin önünde devrim olan bir çalışma olacak. Önümüzdeki hafta yoksul ailelere bedava internet vermeye başlayacağız” diye konuştu.

İki bakan, daha sonra basına kapalı olarak gerçekleştirilen İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katıldı.


(Haber7)

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.