banner461
banner195

Yer Gök Aşk Dizi Oyuncuları Nevşehir Üniversitemizde

Nevşehir Üniversitesi Nevşehir Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından düzenlenen ‘Yer Gök Aşk’ dizi oyuncuları üniversitemiz öğrencileriyle söyleşide bir araya geldi.

Yer Gök Aşk Dizi Oyuncuları Nevşehir Üniversitemizde
09 Mayıs 2013 Perşembe 13:50

banner143
Yer Gök Aşk Dizi Oyuncuları Üniversitemizde
İlgili Galeriye Git
banner134

 Yer Gök Aşk dizi oyuncularından Burak Hakkı, Remzi Evren, Melisa Aslı Pamuk ve Tolga Sala, yer aldığı ve Üniversitemiz Sosyal Tesis Binasında gerçekleştirilen söyleşiye; Eğitim Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Tahsin Aktaş, MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ersan Kabalcı, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Öğr. Gör. Aynur Karakoç, üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrencilerin yoğun katılımı oldu.

 

Üniversitemiz MYO tarafından düzenlenen söyleşiye katılan Yer Gök Aşk dizi oyuncuları, Nevşehir Üniversitesinde olmaktan ve öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.

 

Söyleşide dizi oyuncuları, öğrencilerin kendilerine yönettikleri oyunculuk ve özel hayatlarına dair sorulara cevap verdiler.

 

Söyleşi sonunda dizi oyuncuları Burak Hakkı, Remzi Evren, Melisa Aslı Pamuk ve Tolga Sala’ya katılımlarından dolayı plaket ile çiçek takdim edildi.

 

Üniversitemizde yoğun ilgiyle karşılaşan dizi oyuncuları, öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet YILMAZ - 5 yıl önce
aman görevli orda da müstahdemleri dövmesinler dikkat edin.