banner461

İşte Nevşehir'de vatandaşa ödenen toplam para

Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı. Mustafa AÇIKGÖZ, Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında Nevşehir'e 3 fazda toplam 45.693.163 TL ödeme yapıldığını söyledi.

banner503
İşte Nevşehir'de vatandaşa ödenen toplam para
24 Mayıs 2020 Pazar 18:38

banner143
banner134

Türkiye’de sosyal ve iş yaşamını olumsuz etkileyen yeni tip koronavirüs salgını ile mücadele konusunda devletin resmi kurumlarından muhtaç durumda olan vatandaşlara çok sayıda ödeme ile maddi destek sağlandı. Bu bağlamda Nevşehir'de 'Sosyal Koruma Kalkanı' kapsamında yapılan toplam yardım belli oldu!

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı. Mustafa AÇIKGÖZ, Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında Salgın Döneminde Nevşehir'e 3 fazda toplam 45.693.163 TL ödeme yapıldığını söyledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz sosyal medya hesabı twitter'dan yaptığı paylaşmda, "Nevşehir’imize Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sn Zehra Zümrüt Selçuk aracılığıyla 3 fazda toplam 45.693.163 TL ödeme yapılmıştır. Sevdamız Nevşehir’imize hayırlı olsun. #BirlikteBaşaracağız" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.