banner461

Milletvekili Açıkgöz, Kozaklı'da incelemelerde bulundu

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Kozaklı'da incelemelerde bulundu.

banner503
Milletvekili Açıkgöz, Kozaklı'da incelemelerde bulundu
28 Eylül 2020 Pazartesi 19:17

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir'in Kozaklı ilçesine gelerek Kozaklı Kaymakamı Samet Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu, AK Parti Kozaklı İlçe Başkanı Orhan Uçar ile birlikte İlçe Kaymakamı Samet Öztürk'ü kaymakamlık makamında ziyaret ettiler.

Açıkgöz, ziyaret sonrası ilçede yapımı devam eden Belediye çalışmalarını ve yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Kozaklı’mız Hak Ettiği Değere Kavuşuyor

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,"AK kadrolarımız çalışıyor, Kozaklı’mız hak ettiği değere ve hizmete kavuşuyor... İl Genel Meclis Başkanımız Gürbüz Dinç, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Kamil Duru, AK Parti  Kozaklı İlçe Başkanımız Orhan Uçar, Kozaklı Belediye Başkanımız Akif Kabukçuoğlu, Kozaklı İl Genel Meclis Üyelerimiz Atilla Şen ve Özdemir Şimşek ile birlikte; Kızılkoyunlu, Yabanlı Mahallelerimiz ve Karahasanlı köyümüzde ziyaretlerde bulunduk.  İl Özel İdaremiz aracılığı ile Kızılkoyunlu, Yabanlı Mahallelerimize ve Kanlıca Köyümüze yapılan yol çalışmalarını yerinde inceleyip, saha ekiplerimize kolaylıklar diledik. Ardından Kozaklı Kaymakamımız Samet Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,"AK davanın neferleri güzelim ilçemize hizmet etmek için elinden gelen mücadeleyi sergiliyorlar. Kozaklı Belediye Başkanımız Akif Kabukcuoğlu'nu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu'da yaptığı açıklamasında; "Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz, İl Genel Meclisi Başkanımız Gürbüz Dinç, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Kamil Duru ile Kızılkoyunlu, Yabanlı Mahallelerimiz ve Karahasanlı köyümüzde ziyaretlerde bulunduk. İl Özel İdaremiz aracılığı ile Kızılkoyunlu, Yabanlı Mahallelerimize ve Kanlıca köyümüze yapılan yol çalışmalarını yerinde inceledik. Ardından Kozaklı Kaymakamımız Samet Öztürk e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduk." dedi.

Milletvekili Açıkgöz, incelemelerin ardından Kozaklı ilçesinden ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.