banner461

Nevşehir'de Hastanenin 4. Katından Atlayan Hasta İntihar Etti

Nevşehir Devlet Hastanesinin 4. Katından Atlayan Hasta Hayatını Kaybetti.

banner503
Nevşehir'de Hastanenin 4. Katından Atlayan Hasta İntihar Etti
09 Temmuz 2019 Salı 11:30

banner143
banner134

Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavi gören H.B isimli şahıs 4. kattan atlayarak intihar etti. 

Edinilen bilgilere göre, Nevşehir Devlet hastanesinde 2 gün önce yaşanan olayda tedavi gören H.B isimli kadın, tedavi gördüğü hastanenin 4. katından henüz belirlenemeyen sebeple atlayarak intihar etti.

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay konu hakkında yaptığı yazılı basın açıklamasında; "59 yaşındaki hastamız, 24 Haziran tarihinde bel omurgasındaki rahatsızlığın tedavisi için Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Servisine refakatli olarak yatırılmıştır. 3 Temmuz günü saat 20.30 sıralarında, Fizik Tedavi Servisindeki odasında refakatçi olarak yanında bulunan eşi ile sebebi henüz bilinmeyen bir tartışma yaşayan hasta, eşinin odayı terk etmesinden 10 dakika sonra pencereden atlayarak yaşamına son vermek istemiştir. Olayın hemen ardından sağlık ekibi tarafından hastaya ilk müdahale olay yerinde yapılmış ve Acil Servise kaldırılmıştır. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hasta kurtarılamamıştır. 

Olay hakkında Adli ve İdari soruşturmaların başlatıldığını bildirir, bu üzücü olaydan dolayı Merhumeye Allah’tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.