banner461

Nevşehir'de motosiklet hırsızı 2 çocuk tutuklandı

Nevşehir'de bisiklet ve motosiklet hırsızlığı yaptığı tespit edilen 2 kişi çarşı ve mahalle bekçilerinin dikkati sayesinde yakalandı.

Nevşehir'de motosiklet hırsızı 2 çocuk tutuklandı
16 Eylül 2019 Pazartesi 08:34

banner143
banner134

Nevşehir'de Çarşı ve Mahalle Bekçilerimizin Dikkati Sayesinde Çalıntı Motorbisiklet Yakalandı ve İki Şahıs Tutuklandı.

Nevşehir'de Motosiklet hırsızlarını mahalle bekçileri yakaladı...

-03.09.2019 günü Nevşehir merkez Bekdik Mahallesi Toki 2. Etapta ikamet önünden müşteki Y.K.’a ait park halindeki 50 ** *** plaka sayılı motosikletin çalınması neticesi gerçekleşen ve yerel medyada da haber olan Bisiklet ve Motorsiklet Hırsızlığı olayı ile ilgili olarak;

-Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık-Oto Hırsızlığı Büro Amirliği ekiplerimizce yapılan çalışmalar neticesinde olayı gerçekleştiren Ç.K. (2003 doğ.) ve C.P. (2003 doğ.) isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda her iki şahısta  350 Evler Mahallesinde Çarşı ve Mahalle Bekçisi Yaya devriye görevlilerimiz tarafından yakalanmışlardır.

Çalıntı motosiklet bulunarak Müştekisine teslim edilmiş, her iki şahsında yaşı küçük olmasından dolayı Çocuk Şube Müdürlüğümüzce Adli işlemleri sonrası sevk edilmiş oldukları Mahkemece TUTUKLANARAK İlimiz Nevşehir Cezaevine teslim edilmişlerdir.

GÜVENLİ ŞEHİR… NEVŞEHİR…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.