banner461

Nevşehir'de Şehitlerimiz İçin Mevlid-İ Şerif Okundu

Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanlığı tarafından, jandarma teşkilatının 180’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında,vatanın mukaddesatı uğruna şehit olan tüm güvenlik güçleri için Mevlid-i Şerif okundu.

banner503
Nevşehir'de Şehitlerimiz İçin Mevlid-İ Şerif Okundu
24 Mayıs 2019 Cuma 14:26

banner143
banner134

Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanlığı tarafından, jandarma teşkilatının 180’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında,vatanın mukaddesatı uğruna şehit olan tüm güvenlik güçleri için Uzer Camiinde Mevlid-i Şerif okundu.

Cuma namazı öncesi, Merkez Hacı Rasim Uzer Camii’nde başlayan Mevlid-i Şerif programında, Müftülük İlahi Ekibi tarafından Kur’an-ı Kerim,Mevlid-i Şerif ve salavatlar okundu.

Aziz vatanın mukaddesatı, milletin birliği, bütünlüğü uğruna canlarını feda eden Askerşehitlerimize ithafen, tüm şehitlerimiz dualarla anılarak, Allah’tan rahmet dilendi. Okunan Kur’an-ı Kerim,Mevlid-i Şerif ve salavatların duası da, İl Müftüsü Yakup Öztürk tarafından yapıldı.

Programa; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve oğlu Ahmet Aktaş, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Faruk Yaman, kurum müdürleri, STK temsilcileri, askeri personel ile vatandaşlar katıldı.

Mevlid merasimi sonrası hazırlanan ikramlıklar cemaate takdim edilmiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.