banner461

Ramazan Davulcuları İçin Ücret Tarifesi Belirlendi

Nevşehir'de Ramazan ayı süresince mahallelerde vatandaşları sahura kaldıracak olan davulcuların bu yılki ücret tarifesi belirlendi.

banner503
Ramazan Davulcuları İçin Ücret Tarifesi Belirlendi
18 Nisan 2019 Perşembe 18:59

banner143
banner134

Nevşehir’de her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan ayı süresince vatandaşı sahura kaldıracak olan davulculara verilecek bahşiş tarifesi belirlendi.

Nevşehir muhtarlar derneği başkanı Hüseyin Altınışık, bu yıl ramazan ayı süresince mahallerde görev yapacak olan davulculara 10 TL + 10 TL toplamda 20 TL bahşişin verilmesini uygun gördüklerini belirtti.

Davulcunuzdan şikayetiniz varsa ...

Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, Nevşehir’in 18 mahallesinde geleneksel olarak sürdürülen ramazan geleneği olan davulculardan şikayeti bulunanların mutlaka mahalle muhtarına başvuruda bulunması gerektiğini söyledi.

Nevşehir muhtarlar derneği başkanı Hüseyin Altınışık yaptığı açıklamasında," yaklaşan Ramazan ayında hayırseverlerimizede çağrıda bulunarak gerçek ihtiyaç sahiplerine yardımlarınızın ulaşması için mutlaka bulunduğunuz mahalledeki muhtarlarımızdan referans olmalarını talep edebilir, hatta muhtarlarla birlikte yardımlarınızı gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.