banner461

Başkan Bağcı'dan, sağlık çalışanlarına limonlu vitamin desteği

Kavak Beldesi Belediye Başkanı Feridun Bağcı, korona virüsle mücadelede fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına çuvalla limon dağıttı...

banner503
Başkan Bağcı'dan, sağlık çalışanlarına limonlu vitamin desteği
20 Nisan 2020 Pazartesi 16:32

banner143
banner134

Kavak Belediyesi, koronavirüsü ile mücadeleye destek olmaya devam ediyor. Bir taraftan belde genelinde ilaçlama çalışmaları sürerken, Belediye Başkanı Feridun Bağcı, korona virüsle mücadelede yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına C vitamini desteği için hastanelere limon gönderdi.

Doğal soğuk hava depolarının yoğun olarak bulunduğu Kavak Beldesi Belediye Başkanı Feridun Bağcı tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına destek olmak için Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı tesislerine dağıtılmak üzere 5'er kilogramlık 900 çuval limon dağıtıldı.

Bizzat Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı tarafından kamyonetle getirilen limon fileleri, Nevşehir Devlet Hastanesi ve diğer sağlık kuruluşlarındaki sağlık çalışanlarına ulaştırıldı.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı,

"Sağlık çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz"

Limon aracına eşlik ederek teslimatı sağlayan Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, gece gündüz fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımıza C vitamini desteği için 900 çuval limon getirdiklerini belirterek, "Bütün sağlık çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz, iyi ki varsınız" diye konuştu.

Başkan Bağcı ayrıca; "Bu limonların temini konusunda, Doğal Soğuk hava depolarıyla ünlü Kavak kasabamız esnaflarına ve Mersinli esnaflarımıza ve depocularımıza teşekkür ediyoruz." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.