banner461

Nevşehir'de korkunç olay! O 2 sapık tutuklandı

Nevşehir'in Avanos ve Acıgöl ilçesinde biri zihinsel engelli diğeri küçük yaşta bir çocuğa cinsel istismarda bulunan iki kişi tutuklandı.

banner503
Nevşehir'de korkunç olay!  O 2 sapık tutuklandı
30 Mayıs 2019 Perşembe 15:49

banner143
banner134

Nevşehir'in Avanos ve Acıgöl ilçesinde cinsel istismarda bulunan iki kişi tutuklandı. 

Avanos İlçesinde O Sapık küçük kıza cinsel istismardan tutuklandı

Nevşehir Emniyet Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre, Avanos ilçesinde S.Ç, isimli şahıs küçük bir kız çocuğuna, cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. 

Yaşı ve ismi belirtilmeyen kız çocuğunun durumu annesine anlattığı ve aile durumu polise şikayet etti. Gözaltına alınan S.Ç. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Şüpheli S.Ç. isimli şahıs Cumhuriyet Savcılığına intikal ettirilmiş,  “Çocuğun Cinsel İstismarı” suçu işlediği tespit edilen ve Cumhuriyet Başsavcılığında alınan ifadesine müteakip sevk edildiği  Mahkemece TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

Acıgöl İlçesinde O Sapık zihinsel engelliye cinsel istismardan tutuklandı

Acıgöl ilçesinde de zihinsel engelli olduğu bilinen bir genci kendisine para verme vaadiyle kullanılmayan bir binaya götüren A.A. mağdura cinsel saldırıda bulundu.
Zihinsel engelli gencin durumundan şüphelenen annesinin polise başvurmasıyla yapılan inceleme ve hastanedeki kontrollerinde gencin, tecavüze uğradığı belirlendi.
Polisin takibi sonucu kimliği belirlenerek gözaltına alınan 43 yaşındaki A.A. emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Zihinsel engelli mağdur vatandaşımızın Nevşehir Devlet Hastanesinden alınan iç beden muayene doktor raporu sonrası şüpheli şahıs hakkında “Cinsel Saldırı”suçundan Adli İşlem yapılarak sevk edilmiş olduğu Mahkemece TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

Her iki zanlı da mahkemece tutuklandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.