banner461

Nevşehir Oda Başkanları'ndan Rasim Arı'ya tam destek!

Nevşehir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’ni ziyaret eden AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, oda başkanlarından tam destek aldı.

banner15
Nevşehir Oda Başkanları'ndan Rasim Arı'ya tam destek!
20 Şubat 2019 Çarşamba 15:50

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’ni ziyaret ederek, 31 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde destek istedi.

Beraberinde AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar, Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Nevşehir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’ni ziyaret eden AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve oda başkanları ile fikir alışverişi yaptı.

Başkan adayı Arı burada yaptığı konuşmasında; Esnafın bu ülkenin gelişmesinde mihenk taşı olduğuna inandığını belirterek; "Ben Esnafın sıkıntılarını da bilirim, ülke için değerini de" diyerek Nevşehir esnafının her zaman yanında olduğunu söyledi.

Esnafın ekonominin demirbaşı, en önemli dinamiği olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Rasim Arı, “Sizlerin varlığı bizler için çok önemli. Çünkü Nevşehirimizi, ayakta tutan en önemli unsurlardan birisi esnaf ve sanatkârlardır. Esnaf Dostu bir Belediyecelik anlayışı ile Nevşehir esnafımızın her zaman yanında olacağımızında bilinmesini istiyorum." dedi.

Daha güçlü ve güzel projelerle yeni dönemde Odalarla bir arada olacaklarını ifade eden ve Oda Başkalarına projelerini de anlatan Başkan Adayı Rasim Arı, büyük ilgi gördü.

"Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız"

2019 yerel seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine aday gösterilen Rasim Arı'yı desteklediklerini ifade eden oda başkanları, "Çevremizden hangi partili olursa olsun sizin destekçiniz. Projeleriniz takdire şayan, sizi destekliyor ve başarıllaar diliyoruz. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız" diye konuştu. 

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ziyarete ilişkin açıklamasında; "Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'mizde Oda başkanlarımız, İl başkanımız Av. Mustafa Rauf Yanar, Merkez ilçe Başkanımız Edip Avşar ve Meclis üyesi adaylarımızla bir araya geldik. Bizlere inanan, güvenen ve tam destek veren tüm oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Biz birlikte büyük bir aileyiz. Reise Selam Yola Devam" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.