banner461

Nevşehirli Sedat Doğan iki aylık emekli maaşını bağışladı

Nevşehir'de yeni emekliye ayrılan Sedat Doğan, emekli maaşının ilk iki aylığını 'Biz Bize Yeteriz Türkiye'm' kampanyasına bağışladı.

banner503
03 Mayıs 2020 Pazar 22:17

banner143
banner134

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabasında yeni emekliye ayrılan Sedat Doğan, emekli maaşının ilk iki aylığını 'Biz Bize Yeteriz Türkiye'm' kampanyasına bağışladı.

Yeni tip korona virüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Biz bize yeteriz Türkiyem' isimli kampanyaya Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabasında yaşayan Sedat isimli bir kişi, iki aylık emekli maaşını bağışladı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiye'm' kampanyası için 2 aylık maaşını bağışlamak isteyen Kavaklı Sedat Doğan isimli vatandaşımız, nereye nasıl bağışlanacağını bilmediği için yardım istedi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanımızın başlattığı biz bize yeteriz kampanyasının Nevşehir de takipçisi Milletvekili Mustafa Açıkgöz vatandaşımızı Kavak kasabasında yaşadığı evinde ziyaret etti.

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan'ında eşlik ettiği ziyarette vatandaşımız koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması olduğundan dolayı 2 aylık emekli bağışını bankaya yatırmak üzere Milletvekili Açıkgöz'e teslim etti.

Milletvekili Açıkgöz'de bağışı kendisi adına yaparak makbuzunu Sedat Doğan'a teslim etti.

Nevşehirli Sedat amca iki aylık emekli maaşını bağışladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, bu anlamlı bağışı sosyal medya hesabı Twitter'den yaptığı şu paylaşımla duyurdu. 

Milletvekili Açıkgöz'ün Sedat Doğan amcaya bağış makbuzunun teslim edildiği görüntülerin yer aldığı paylaşımında, "Nevşehir Kavak kasabasından Sedat amcamız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Biz bize yeteriz Türkiyem kampanyasına emekli maaşını bağışladı. Amcamızın ellerinden öpüyorum" ifadelerine yer verdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Sedat Doğan amcamızın hayrına vesile oldukları için mutlu olduklarını dile getirdi.

Açıkgöz, “Nevşehir Kavak Beldemizde yaşayan, yeni emekli olan, şu an evinde bulunduğumuz Sedat Doğan abimiz; emekli maaşının ilk iki aylığını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bağışladı. Yaşlılarımızın sokağa çıkma kısıtlaması olduğundan dolayı hayrını bankaya yatırmak için bize emanet etti. Hayrından, güveninden ve desteğinden dolayı Sedat amcamıza şahsım ve milletimiz adına teşekkür ediyorum.

 ‘İnsanlık Ölmesin Ki İnsanlar Yaşasın’

Gönlü yüce, hayırsever Nevşehir’imizin Kavak Beldesinden Sedat Doğan abimize teşekkür ediyoruz. Rabbim hayrını kabul eylesin. Beraberimizdeki teşkilat mensuplarımız hayır parasını ilgili destek hesabına yatırarak, ödeme dekontunu da hayır sahibimize ulaştırdılar.

Türkiye dünyaya uzanan yardım eli olduğunu her an gösteriyor. Bugün Filistin’e tıbbi yardım malzemelerini taşıyan uçağımız ulaşıyor; Mescid-i Aksa, Kudüs, Filistin yalnız değildir. Ramazan’ın bereketiyle dünyadaki zulümlerin son bulmasını da zalimlerin cezalandırılmasını da Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Bu millet bir oldukça her zorluğun üstesinden gelmiştir ve bu topyekûn mücadelemizi de yine hep birlikte kazanacağız.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.