banner461

NEVÜ'de Başkan adayı Rasim ARI'ya sevgi seli

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı ve beraberindeki heyet Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'ni (NEVÜ) ziyaret etti.

banner503
NEVÜ'de Başkan adayı Rasim ARI'ya sevgi seli
06 Mart 2019 Çarşamba 20:17

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M. Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ve Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ni (NEVÜ) ziyaret etti. 

Arı, NEVÜ'de Sıkılmadık el bırakmadı...

Gezisine İlk olarak Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve Rektörlük ziyaretleri ile başlayan AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ve beraberindeki AK Parti kurmayları, daha sonra sırasıyla NEVÜ'deki bütün Fakülteler, Meslek Yüksek Okulları, Enstitüleri gezdi, buralarda Dekanlar, Öğretim Görevlileri ve çalışanlarıyla görüşüp öğrencilerle bol bol sohbet edip üniversitede sıkmadık el bırakmadı...

Rasim Arı'ya sevgi seli ....

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde idari ve akademik bütün birimleri ziyaret eden AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, burada büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılandı.

NEVÜ'den ARI'ya Tam Destek!...

Başkan adayı Rasim Arı, sıcak karşılama için teşekkürlerini ifade ederek; "AK Parti Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize en güzel hediyelerinden olan Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitemizin bölüm bölüm tüm binalarını ve fert fert bütün görevlilerini ziyaret ettik. Kıymetli Rektörümüz' den başlayarak, Fakülte dekanlarımız ve bölüm Başkanlarımız, Çok değerli akademisyenlerimiz, Candan Can olan öğrencilerimiz ve kadim memurlarımız ile tek tek gönülden kucaklaşırken bizleri bağrına basmalarından ziyadesiyle memnun olduk. İnşallah önümüzdeki süreçte, Marka şehrin marka üniversitesi olacak olan şehrimizin ışıldayan yıldızını çok daha aydınlık bir hâle Kıymetli Rektörümüz ve Akademisyenlerimizle beraber getireceğiz. Hep birlikte daha yükseğe..." sözleriyle memnuniyetini dile getirdi... 

Ziyaretlerine sosyal tesislerde devam eden Başkan Adayı Rasim Arı, oradaki üniversiteli öğrenciler tarafından da sevgi ve samimiyetle karşılandı.

Arı, Üniversiteli öğencilere 31 Mart'ın önemini anlattı

Öğrenciler tarafından yöneltilen sorulara cevap veren ARI, Ünivrsite öğrencilerine şu sözleri sarf etti ; ”Başarı tesadüf değildir. Ciddi ve kararlı olursanız her zaman başarıyı yakalarsınız. Etrafınızdaki siyasi ve sosyal olaylara vakıf olun. Kendinizi mutlaka geliştirin. Geleceğinizi hiç bir zaman şansa bırakmayın çünkü keşke derseniz bazen bu keşkeler geri gelmez gelse de zaman alır. Siyasette de keşke demek 5 yılınıza malolabilir. Bu anlamda siz gençlere büyük görev düşüyor. Çevrenizdeki arkadaşlarınıza Eski ve Yeni Türkiye arasındaki farkı anlatınız. Biz bugüne kadar sadece hizmet, eser siyaseti yaptık. Eskiden ne vardı, yokluklar, yasaklar, kuyruklar. Büyüklerinize sorun hastane kuyruklarında can verenleri, esir kalanları. Bugün ileri teknoloji hastanelerimiz var, her türlü donamına sahip. Bunları anlatarak bitiremeyiz siz mutlaka genç arkadaşlarınıza anlatın, anlatın ki 31 Mart'ta sakın bir hataya düşerler, Türkiye'nin önünü kesmek, yeniden eski haline getirmek, patinaj yapması sağlamak isteyenleri sevindirirler. Biz milletimizin her zaman kazanımlarına sahip çıktık, istikrar ve güven içinde çıkmaya da devam edeceğiz. Siz gençlerimiz ile birlikte 2023, 2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz. “Samimiyet, hizmet ve gayretle önce millet önce memleket." diyerek sözlerine son verdi.
Bir Hayalimiz Var Nevşehir ...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de; "İl Başkanımız M. Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkan adayımız Rasim Arı, merkez ilçe başkanımız Edip Avşar ve teşkilatımız ile birlikte eğitimde marka kurumumuz NEVÜ Kurumsal’ı ve üniversite personellerimizi ziyaret ettik... Sizin emanetinize asla halel getirmeyeceğiz. Tevazumuzdan, hizmet aşkımızdan asla vazgeçmeyeceğiz. 31 Mart’ta AK kadrolarımıza sizlerin desteğiyle,  milletimiz kazanacak. ” dedi.

 Gayret Bizden, Destek Sizden, Takdir Allah’tan...

Milletvekili Açıkgöz; "31 Mart yerel seçimleri bir beka meselesi haline gelmiştir. Devlet düşmanlarına yeşil ışık yakan, onlarla dirsek teması içinde olanlar, kirli ittifak kuranlar bunu anlayamazlar. 31 Mart seçimi hem Türkiye'nin bekası meselesindeki tereddütleri ve bir takım yanlışlıkları düzeltecek hem de Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin daha da oturmasına vesile olacaktır. Onun için AK Kadrolar olarak canla başla, gayretle çalışıyoruz. Heyecanını, coşkusunu sahaya yansıtıyor. Girmediğimiz gönül, çalmadığımız kapı kalmadan yolumuza devam ediyoruz. Bizim en temel özelliğimiz bu, milletin gönlünde taht kurmayı başarmamızdır. 'Tevazu, samimiyet ve gayret' asla boşa söylenmiş sözler değildir. Bu seçim milyonlarca Müslümanın da sonucunu beklediği bir seçimdir. Çünkü onların yanında her zaman Türkiye var, var olmaya da devam edecek inşallah. Bunun için aziz milletimiz bu meseleyi en güzel şekilde anlıyor ve gereken cevabını da mutlaka sandıklarda 31 Mart'ta verecek” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.