banner461

Nevşehir'de fırsatçılara inat bedava kolonya dağıttı

Nevşehir'de Pahalı Kolonya Satanlara Kızan Bir Esnaf Bedava Kolonya Dağıttı. Corona Virüsünü fırsat görenlere inat böyle bir

banner503
Nevşehir'de fırsatçılara inat bedava kolonya dağıttı
14 Mart 2020 Cumartesi 12:27

banner143
banner134

Korona virüsü'nün Türkiye'de görülmesi üzerine Nevşehir il genelinde kolonya fiyatları tavan yapmış ve çoğu market ve AVM'lerde yok satıyordu.

Nevşehir'de esnafların ve büyük firmaların pahalıya kolonya satmasına kızan Nevşehirli bir esnafımız sinirlendi ve dükkanındaki tüm kolonyaları ihtiyaç sahiplerine bedava dağıtıyor.

FİB Haber Merkezine açıklamada bulunan Nevşehirli esnafımız şu açıklamalarda bulundu; "Ben bakırcı Mehmet Akyar; İçerisinde bulunduğumuz bu sıkıntılı dönemde korona virüsüne karşı birlik olma fedakarlık yapma zamanı düşüncesiyle virüse karşı durmak adına ve  Corona Virüsünü fırsat görenlere inat ihtiyaç sahiplerine ücretsiz kolonya dağıtıyorum. Adresim Fişekçi camii yanı bakırcı metinin yeri..." dedi.

Allah böyle insanların sayısını arttırsın. Corona Virüsünü fırsat bilip rant sağlayan herkese umarız ders olur. İşte İnsanlık ölmemiş dedirten bu görüntü vicdanın şehri Nevşehir'den;


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.