banner461
banner195

“10 Senede Yapamadığımızı 2015 Yılında Yaptık”

Nevşehir Merkeze bağlı Göre kasabasının AK Partili Belediye başkanı Mustafa Topçu, bu yıl içerisinde önemli çalışmalara imza attıklarını belirtti.

“10 Senede Yapamadığımızı 2015 Yılında Yaptık”
10 Ekim 2015 Cumartesi 13:21

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Göre kasabasının AK Partili Belediye başkanı Mustafa Topçu, bu yıl içerisinde önemli çalışmalara imza attıklarını belirtti.

Kasaba içerisinde ihtiyaç hissedilen yolların düzenlenmesi için 30 bin metre kare parke taşı döşeme çalışmaları ile kasabanın çehresini değiştirdiklerini kaydeden Başkan Topçu, mezarlıkların düzenlenmesi ve ağaçlandırma çalışmalarına bu yıl da ağırlık verdiklerini ifade etti.

Başkan Topçu, “Göre belediyesi olarak 2015 yılının Mart ayından bu yana kasabamızdaki yollarımıza 30 bin metre kare parke taşı döşedik. Bakanlıklarımızın da desteğiyle Kasabamıza iki adet çöp arabası kazandırdık. Bir adet hizmet aracı kazandırdık. Bir adet cenaze aracı kazandırdık belediyemize. Bunların yanında ağaçlandırma çalışmalarına beldemizde büyük önem veriyoruz, bu yıl da öyle yaptık. Mezarlıklarımızın düzenlenmesi konusunda ciddi çalışmalarda bulunduk. Kar yağışına kadar bu tür belediye hizmetlerimiz sürecek” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.