banner461
banner195

14 Yılda 80 Milyon TL kredi Kullandırıldı

Geçtiğimiz 5 ay içerisinde bir önceki yıla nazaran kullandırılan kredi miktarında ciddi bir artışın kaydedildiği Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde 14 Yılda Nevşehir esnaf ve Sanatkarına 80 Milyon TL kredi kullandırıldığı bildirildi.

 14 Yılda 80 Milyon TL kredi Kullandırıldı
04 Haziran 2014 Çarşamba 17:06

banner143
banner134

 14 Yılda 80 Milyon TL kredi Kullandırıldı

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz 5 ay içerisinde bir önceki yıla nazaran kullandırılan kredi miktarında ciddi bir artışın kaydedildiği Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde 14 Yılda Nevşehir esnaf ve Sanatkarına 80 Milyon TL kredi kullandırıldığı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, esnaf kredisine ilginin artmaya başladığı 2000 yılından bu yana hemen hemen her geçen yıl kredi miktarında gözle görülür bir artışın kaydedildiğini dile getirdi.

Geçtiğimiz 14 yıllık süreçte esnaf ve sanatkarın Kredi kefalet Kooperatifinden aldığı krediyi zamanında ödeyebilmek için büyük bir özveri içerisinde bulunduğunu ifade eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, 14 yılda 4 bin 508 esnaf ve sanatkarın kredi kullandığını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.