banner461
banner195

169 Delege Oy Kullanacak

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı olağan genel kurulu 04 Mayıs 2014 Pazar günü Dedeman Otelde yapılacak. Genel Kurulda mevcut birlik başkanı İsmail Ördü’nün karşısına aday çıkması beklenmiyor.

169 Delege Oy Kullanacak
02 Mayıs 2014 Cuma 19:10

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı olağan genel kurulu 04 Mayıs 2014 Pazar günü Dedeman Otelde yapılacak. Genel Kurulda mevcut birlik başkanı İsmail Ördü’nün karşısına aday çıkması beklenmiyor.

Edinilen bilgiye göre; Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı seçimine Aksaray Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Doğan Ceylan Konfederasyon Yetkilisi olarak katılacak. Bu arada 03 Mayıs 2014 Cumartesi günü Aksaray ilinde yapılacak olan esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanlığı seçiminde ise konfederasyon yetkilisi olarak Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü görev alacak.

04 Mayıs 2014 Pazar günü Saat 11.00’ da başlayacak olan ve Nevşehir Protokolünün de davet edildiği birlik genel kurulunda divanın oluşturulması ve Protokol konuşmalarının ardından seçime geçilecek. Saat 17.00’ a kadar devam edecek oy kullanımında 169 delegenin oy kullanması bekleniyor.

Şu ana kadar delegelerin çok büyük bir bölümünün desteğini alarak genel kurula girecek olan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü’nün birlik başkanlığındaki ikinci dönemine imza atacağı birlik genel kurulunda aylardır birlik başkanlığına aday olabileceği konuşulan Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı’nın aday olmayacağı öğrenildi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.