banner461
banner195

17. Geleneksel Tüketici Ödülleri

Nevşehir Ticaret İl Müdür Vekili Tuncer Başbozkurt, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından 17. Geleneksel Tüketici Ödülleri yarışması düzenleneceğini söyledi.

17. Geleneksel Tüketici Ödülleri
20 Ocak 2014 Pazartesi 14:59

banner143
banner134
Topluma tüketici bilincini kazandırmak için bakanlığın bu yıl 17'incisi  düzenlenen yarışma ile tüketicinin var olan haklarının neler olduğunu topluma daha iyi duyurmak olduğunu kaydeden Başbozkurt, 7 dalga gerçekleştirilecek yarışmaya başvuruların 7 Şubat 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü adresine bizzat ya da postayla yapılması gerektiğini ifade etti.


Başbozkurt, yarışmada, radyo-televizyon programı, yazılı basın tüketici köşesi, bilinçli tüketici, tüketicinin korunması hakkında kanun uygulamasında başarılı kuruluşlar, bilimsel çalışma ve hizmet ödüllerinin dağıtılacağını belirterek, yarışmaya başvuruda bulunmak isteyenlerin  www.gtb.gov.tr adresinden detaylı bilgi alabileceklerini sözlerine ekledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.