banner461
banner195

175 Berber Hijyen Eğitimi Aldı

Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanlığı ile Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünün ortaklaşa çalışması ile ilimizde hizmet veren 175 berber esnafı hijyen eğitimi aldı.

175 Berber Hijyen Eğitimi Aldı
28 Nisan 2014 Pazartesi 19:42

banner143
banner134

 175 Berber Hijyen Eğitimi Aldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanlığı ile Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünün ortaklaşa çalışması ile ilimizde hizmet veren 175 berber esnafı hijyen eğitimi aldı.

Nevşehir Endüstri Meslek Lisesi Konferans salonunda hafta sonunda düzenlenen hijyen eğitimi sertifika programında berberlerin iş yerlerinde uymaları gereken hijyen kuralları bir kez daha anlatıldı.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı Halis Yamaç tarafından verilen eğitim çalışmasına katılan berber esnafları ve yanlarında çalıştırdıkları Personellerine uygulanan sınavın ardından başarılı olanlara Hijyen Eğitim Sertifikası verildi.

Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanlığı geçtiğimiz hafta düzenlenen ve kuaförlerin katıldığı hijyen eğitimi çalışmasının yanında hafta sonunda berberlerin katıldığı eğitim programı ile bu konudaki çalışmasını da tamamlamış oldu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.