banner461
banner195

2000 Evler Sakinleri 10 yıldır cevap alamadılar

2000 Evler Mahallesi TOKİ Blokları’nda yaşayan vatandaşlar, semt içinde yıllardır boş duran araziye park yapılmasını talep ediyor.

2000 Evler Sakinleri 10 yıldır cevap alamadılar
23 Haziran 2014 Pazartesi 20:42

banner143
banner134

 10 yıldır cevap alamadılar

NEVŞEHİR(MHA) 2000 Evler Mahallesi TOKİ Blokları’nda yaşayan vatandaşlar, semt içinde yıllardır boş duran araziye park yapılmasını talep ediyor.

TOKİ içerisindeki Kanuni Sultan Süleyman Caddesi ile Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nin kesiştiği noktadaki arazinin yerel seçim öncesinde dozerle düzeltildiğini kaydeden çevre sakinleri, “belediyeye yıllardır yaptığımız talep olumlu cevap aldı sanmıştık, meğer seçim öncesi göz boyamaymış. 10 yıldır boş olan arazide otlar bitiyor. Belediyeden tekrar tekrar talep ediyoruz park yapılmasını istiyoruz” dediler.

Nevşehir’de birçok mahalleye yapılan spor-hareket parkı ve çocuk parkından TOKİ’de yaşayanlarında faydalanmasını talep eden vatandaşlar, evlerin ilk teslim edildiği günden beri bu araziye park istiyoruz, önce havuz yapılacak dediler, ardından o proje de iptal edildi.” diye dert yandılar.

Eski TOKİ’de ikamet eden vatandaşlar belediyenin hiç olmazsa bu yaz boyunca alanın hizmete kazandırılması umudunu taşıyorlar.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.