banner461

2000 Evler'de Bu Binalar Yıkıldı...

Günümüz koşullarında bir ev sahibi olmak hemen hemen herkesin ortak dileği. Ancak, 2000 Evler mahallesindeki bu harap binayı görenlerin içerisinden geçirdikleri en manalı söz “Kimi bulamaz, kimi de böyle harap eder” oluyor.

banner503
2000 Evler'de Bu Binalar Yıkıldı...
30 Haziran 2014 Pazartesi 19:10

banner143
banner134

 Yazık Değil mi?

NEVŞEHİR(MHA) Günümüz koşullarında bir ev sahibi olmak hemen hemen herkesin ortak dileği. Ancak, 2000 Evler mahallesindeki bu harap binayı görenlerin içerisinden geçirdikleri en manalı söz “Kimi bulamaz, kimi de böyle harap eder” oluyor.

Edinilen bilgiye göre çok hisseli olan bu bina birkaç yıldır 2000 Evler yolu güzergahından geçen hemen hemen herkesin gözüne takılıyor. Keza, içerisinde oturulmayacak duruma gelen, yıkılmaya yüz tutmuş ve yıkılırken kimse zarar görmesin diye alt bölümüne çadır bile çekilen bu binalar artık yok...Yıkımı gerçekleştirilerek bu binalardan mahalle sakinleride kurtulmuş oldu...

5 Katlı ve 20 daireden oluşan iki blok halindeki apartmanın içerisine faili meçhul kişiler yerleşmesin diye yapılan yıkımların ardından şimdi şehrin bu gözde yerinde nasıl bir yapı olacak merak konusu..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 6 yıl önce
artık bina istemiyoruz...yeşil alan
Avatar
2000 evler - 6 yıl önce
kredi yurtlar kurumuna ait erkek yurdu....gerçekten de ihtiyaç var
Avatar
Yaz - 6 yıl önce
Kardeşim orada sadece o bina yok ki arkasındaki bloklarda var.oradakilerde yıkılsa iyi olur.Şuan aşk yuvası olarak hizmet veriyor.iğrenç durumda.
Avatar
kemal - 6 yıl önce
yol üzerinde güzel bir dinlenme tesisi olabilir...