banner177
banner195

2013 Yılı (KKYDP) Kapsamında Alet - Ekipman Alımına Hak Kazananların Listesi

2013 Yılı (KKYDP) Kapsamında Alet - Ekipman Alımına Hak Kazananların Listesi belli oldu.İşte o isimler

2013 Yılı (KKYDP) Kapsamında Alet - Ekipman Alımına Hak Kazananların Listesi

banner143
banner134

 2013 Yılı (KKYDP) Kapsamında Alet - Ekipman Alımına Hak Kazananların Listesi

ACIGÖL

BALYA MAKİNESİ
1 MİKTAT TOY 

ÇAYIR BİÇME MAKİNESİ
1 MUSTAFA TERZİ

DİSKLİ TIRMIK
1 MEHMET YİĞİT

EL TRAKTÖRÜ
1 CEMALİ USLU

MİBZER
1 EŞREF VURAL
2 YAŞAR GÜNEŞ
3 MEHMET ÜNAL
4 AHMET GÜN


PATATES SÖKÜM MAKİNESİ
1 HAMDULLAH SAYLISOYLU

PÜLVERİZATÖR
1 SANİYE PALTACI
2 SALİH BALIKÇI

SEYYAR SÜT SAĞIM MAKİNESİ
1 İBRAHİM SULHAN


TOPRAK FREZESİ
1 İLHAMİ USTA





AVANOS

ANIZA DOĞRUDAN EKİM MAKİNESİ
1 ALPASLAN ÖRNEK

ÇİFTLİK GÜBRE DAĞITMA MAKİNESİ
1 ABDURRAHMAN ASLAN

ŞİLAJ MAKİNESİ
1 ADEM EROĞLU

PÜLVERİZATÖR
1 CEMAL YALÇIN

TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ
1 HATİCE ESER

TOPRAK FREZESİ
1 MEHMET YILDIRIM

DİSKLİ TIRMIK
1 ŞEMSEDDİN ÖZER

PANCAR SÖKÜM MAKİNESİ
1 LÜTFİYE DALKILIÇ

BAHÇE EL TRAKTÖRÜ
1 YUSUF BİLEN
2 FATMA ŞİMŞEK
3 ZEYNEP ÖZDEMİR

BALYALAMA MAKİNESİ
1 KADİR AYDOĞAN
2 İBRAHİM ÜNSAL

MİBZER
1 ALİ İHSAN GÖKSU
2 RAMAZAN ASLAN
3 ŞİHİ UYANIK
4 PİRZADE EROL
5 MEHMET KARAKUŞ
6 ENVER BAŞER
7 BAYRAM ÇALIŞKAN
8 İSMAİL AYDIN





DERİNKUYU

ÇAYIR BİÇME MAKİNESİ
1 AHMET YILMAZ

PANCAR SÖKÜM MAKİNESİ
1 AHMET VAROL

SİLAJ MAKİNESİ
1 HACI HASAN KABAK

SEYYAR SÜT SAĞIM MAKİNESİ
1 VEFA ERTAŞ

BALYALAMA MAKİNESİ
1 İSMAİL EKMEKÇİ


PATATES SÖKÜM MAKİNESİ
1 MEHMET KIZILTEPE
2 İLHAN ŞEN

TOPRAK FREZESİ
1 SELDA OĞUZ
2 SEVGİ ÇİFÇİBAŞI

MİBZER
1 MUSTAFA EKİM
2 YAŞA DEMİR
3 MUSTAFA ŞAHİN




GÜLŞEHİR

ANIZA DOĞRUDAN EKİM MAKİNESİ
1 CEMAL SAYGILI

ÇAYIR BİÇME MAKİNESİ
1 SULTAN KÜÇÜKBIYIK

ÇİFTLİK GÜBRE DAĞITMA MAKİNESİ
1 İBRAHİM AÇIKGÖZ

BAHÇE EL TRAKTÖRÜ
1 HAVVA YÜKSEK


TOPRAK FREZESİ
1 BİLAL SAYGILI

YEM HAZIRLAMA MAKİNESİ
1 İRFAN ERYILMAZ

SIRA ARASI ÇAPA MAKİNESİ
1 BÜLENT SAYILGAN

TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ
1 UMUT ÇELİK
2 ALİ GÜZEL
3 Gökhan TURAN

PÜLVERİZATÖR
1 NECLA GÜVEN
2 BİLAL KAPUCU

DİSKLİ TIRMIK
1 MUSTAFA SAYGILI
2 MUSTAFA AKÇA

BALYALAMA MAKİNESİ
1 ÖZTÜRK ATEŞ
2 ŞERAFETTİN AYDIN
3 YÜCEL AYDIN

PANCAR SÖKÜM MAKİNESİ
1 AHMET ÇAVDAR
2 HÜSEYİN ÇAVDAR
3 MİKAİL ÖZCAN
4 İBİŞ KÜÇÜKBIYIK
5 BURHAN KÜÇÜKDEVECİ
6 İSMAİL TEMEL


MİBZER
1 SAMAT ALTUNTAŞ
2 YUSUF İLHAN
3 YUSUF ÖZDEMİR
4 ZEKİYE ÇAVDAR
5 ATALAY BÜLBÜL
6 HÜSEYİN SOYAK
7 MUSTAFA AY





HACIBEKTAŞ

SİLAJ MAKİNESİ
1 SÜCATTİN YARIŞ

GÜBRE DAĞITMA MAKİNESİ
1 HASAN KÖKSAL

ÇAYIR BİÇME MAKİNESİ
1 FUAT BAKAR

TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ
1 İSA TOPRAK

YEM HAZIRLAMA MAKİNESİ
1 YUNUS TAŞDEMİR

SIRA ARASI ÇAPA MAKİNESİ
1 SANİYE ÖNEREN
2 BAHATTİN ÜNSAL

BALYA MAKİNESİ
1 NEŞE TAŞDEMİR
2 HAKAN TAŞDEMİR

DİSKLİ TIRMIK
1 YASEF TORUN
2 ZEKİ ÜNSAL

PÜLVERİZATÖR
1 CELAL ÖZKAN
2 DURSUN ÜNSAL
3 HASAN YILDIRIM

SEYYAR SÜT SAĞIM MAKİNESİ
1 RUKİYE ŞAHİN
2 ŞENGÜL ŞAFAKLI

PANCAR SÖKÜM MAKİNESİ
1 BİLKAN UYAR
2 GÜRSEL YURTTAŞ
3 HAMDİ ÜNSAL

MİBZER
1 ZAFER AKDAL
2 RAZİYE YURTTAŞ
3 RECAİ AKSU
4 Ali TÜRKMENOĞLU
5 Veli AVCI
6 Canan YILMAZ
7 Yücel AKSOY
8 İbrahim ZENGİN
9 Mustafa DEVECİ
10 Erol AKSARAY
11 Mahmut GÖKÇE
12 Mehmet Raif KIRMIZIGÜL
13 Kemal ÇELİK
14 İzzet TURAN
15 Ertuğrul GÖÇER
16 Ercandağ ÜNSAL
17 Muharrem AYSU
18 NİHAT DAĞCI
19 MEHMET KAZANÇ
20 FİKRET ŞAHİN
21 ATABAY ŞİMŞEK
22 ALİ BOZEL
23 MUSTAFA YALÇIN ALTUĞ
24 KAZIM EROĞLU
25 YAŞAR YİĞİT




KOZAKLI

ANIZA DOĞRUDAN EKİM MAKİNESİ
1 BAHTIŞEN ŞEN

ÇAYIR BİÇME MAKİNESİ
1 MİNNET ABDİOĞLU

SAP TOPLAMALI SAMAN MAKİNESİ
1 Mustafa SARIHASANOĞLU

YEM HAZIRLAMA ARAÇLARI
1 Fuat ATAŞ

SEYYAR SÜT SAĞIM MAKİNESİ
1 BEKİR METİN

DİSKLİ TIRMIK
1 SEVGİ ÖZKAN

PANCAR SÖKÜM MAKİNESİ
1 Salim HACIBEKİROĞLU
2 Serkan ÇİFTÇİ
3 Sahir Veli HACIBEKİROĞLU


PÜLVERİZATÖR
1 Mehmet ASLAN
2 Mustafa GÜVEN
3 Ahmet ŞİMŞEK
4 Eşref EYÜPOĞLU
5 Celal İŞCEN
6 İsa ARSLAN

MİBZER
1 Mehmet HALICI
2 Hilmi GÜRLEVİK
3 Nuh YILDIRIM
4 Mahmut GÜRBÜZ
5 Murat YÜKSEL
6 Sami ŞENER
7 Ahmet NESLİHANOĞLU
8 Aydın KAYA
9 Mahmut BİRCAN
10 Bekir GÜNEŞ
11 Nait ÖZTÜRK
12 Kemal ŞEN
13 Mustafa ATLIHAN
14 İlhan YÜKSEL
15 İsmet GÜNEŞ
16 Osman YILMAZ
17 Fikret YILMAZ
18 Mehmet ÖZBERK
19 Demirel CENAN
20 Kamil TOPRAK
21 Murat KOZAN
22 Hasan Basri NESLİHANOĞLU
23 Demirel DURUCAN
24 Atila ŞEN
25 Osman CÖNGER
26 Şahmerdan KAYA
27 Mustafa COŞKUN
28 Yusuf ÖZKAN
29 Loman KAYA
30 Mehmet Mustafa ÖZDİL
31 Mehmet KABUKÇUOĞLU



MERKEZ

ÇAYIR BİÇME MAKİNESİ
1 Arif SERTKAYA

ÇİFTLİK GÜBRE DAĞITMA MAKİNESİ
1 Ömer ERDOĞAN

DİSKLİ TIRMIK
1 Mustafa YÜCEL

TOPRAK FREZESİ
1 Arif DURMUŞ

BALYA MAKİNESİ
1 AHMET ŞAHİN

SİLAJ MAKİNESİ
1 Mehmet ÖĞÜTÇÜ

YEM HAZIRLAMA MAKİNESİ
1 Hamdi BİLGİLİ

PÜLVERİZATÖR
1 AHMET GÖRGÜLÜ
2 OSMAN SUCU

PATATES SÖKÜM MAKİNESİ
1 ATAY KARAKUŞ
2 SAVAŞ ADIGÜZEL

MİBZER
1 DÖNÜŞ GÖKÇE
2 YILMAZ BEKTAŞ
3 SEDAT AY
EL TRAKTÖRÜ
1 NUH BAYSAL
2 MUSTAFA DEMİRKOL
3 KEMAL REHBER
4 ALİ AKDENİZ
5 YÜKSEL ÖZKAN
6 ARİF TAKSU
7 İSMAİL ORHAN SEZERNAZLI
8 CENGİZ ALTINKAYA
9 NAZİF AKBAŞ
10 HACI AHMET CENGİZ
11 MEHMET EKREM ÖZENMİŞ




ÜRGÜP

SÜT SAĞIM ÜNİTESİ VE SOĞUTMA TANKI
1 MEHMET KARACA

TOPRAK FREZESİ
1 ALİ OSMAN UYSAL
2 YAHYA AKYÜZ

BALYA MAKİNESİ
1 Fatma ÇETİN

MİBZER
1 ATİLLA KOÇER
2 AHMET ŞEKER

PÜLVERİZATÖR
1 FATMA İNAN
2 İBRAHİM YAZGI
3 MUSTAFA SESİGÜZEL
4 FEVZİ COŞKUN
5 MUSTAFA ÇALIŞKAN

PATATES SÖKÜM MAKİNESİ
1 ÖMER DURSUN
2 ABDULLAH ADIGÜZEL
3 KADİR DURAN

EL TRAKTÖRÜ
1 ELMAS UÇAR
2 ERHAN ASLAN
3 NEVZAT CAZKIR
4 NECLA AKSOY
5 Sadi TANRIVER
6 HASAN DURU
7 NECDET EĞE
8 SAFFET BAŞTÜRK
9 AHMET BEĞEN
10 MUSTAFA YİĞİT


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.