banner461
banner195

3-5 Liraya Güneş Gözlüğü Olur mu?

Günümüz koşullarında göz sağlığınızı da düşündüğünüzde 3-5 TL’ye güneş gözlüğü olur mu?. Olur. Ancak Belediye Zabıtası Vatandaşın göz sağlığını tehdit eden işportacıya izin vermedi.

3-5 Liraya Güneş Gözlüğü Olur mu?
20 Temmuz 2015 Pazartesi 18:16

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Günüz koşullarında göz sağlığınızı da düşündüğünüzde 3-5 TL’ye güneş gözlüğü olur mu?. Olur. Ancak Belediye Zabıtası Vatandaşın göz sağlığını tehdit eden işportacıya izin vermedi.

Nevşehir’de geçtiğimiz Cuma günü cami çıkışında yere serdiği bir bezin üzerine serpiştirdiği 3-5 TL’lik güneş gözlüğüne ilgiden büyük bir keyif alan işportacıya Nevşehir Belediyesi Zabıta ekipleri müdahale etti.

10-15 dakikalık süre içerisinde 3 liraya güneş gözlüğü olur mu deyip işporta tezgahının etrafından biriken kalabalıktan kimileri fiyatı 3 ile 5 TL arasında değişen gözlüklerden aldı. Ancak cami önündeki kalabalığı görüp gelen Zabıta memurları Vatandaşın 3-5 TL’ye güneş gözlüğü alıp göz sağlığından olmasına daha fazla göz yummadı ve tezgahı kaldırttı. Bu arada Vatandaşı değil cebini düşünen işportacı “Arife Günündeyiz yapmayın” diye zabıta memurlarına tepki gösterdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.