banner461
banner195

3 Yaşındaki Minik Evladını Öldüren Baba Tutuklandı

Nevşehir'deki Hacı Bektaş Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi'nde hizmetli olarak çalışan ve 3 yaşındaki oğlu Mert Eren Kara'nın boğazını keserek öldüren ve kendi boğazını da kesip, intihar girişiminde bulunan 33 yaşındaki Fatih Kara, tedavisinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

3 Yaşındaki Minik Evladını Öldüren Baba Tutuklandı
29 Mayıs 2014 Perşembe 14:19

banner143
banner134
Nevşehir'deki Hacı Bektaş Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi'nde hizmetli olarak çalışan ve yaklaşık 5 ay önce oturduğu binaya taşınan Fatih Kara, bir süreden bu yana aralarında geçimsizlik bulunan eşi Hürü ile boşanmaya karar verdi. Eşinden oğlu Mert Eren'i alan Fatih Kara, taksiyle oturduğu eve getirdi. Oğlunu kucağına alıp, apartmandan içeri giren Fatih Kara, bir daha evden çıkmadı. Apartman sakinlerinin zemin kata kanlı su akması üzerine şüphelenip polise haber vermesi ile cinayet ortaya çıkmıştı.

 Kara ifadesinde, "Uyku ilacı içmiştim. Oğlumu mu öldürmüşüm?" diye söyledi.
Kendime zarar verdim ve uyku ilacı aldım. Oğlumu öldürmüş olamam, öldürmüş müyüm? Oğlumu öldürmedim, hatırlamıyorum" dediği belirtildi.

İddialara göre Fatih Kara'nın kanında uyuşturucu madde olduğu tespit edildi. Hastaneden taburcu edildikten sonra tekerlekli sandalye ile nöbetçi mahkemeye getirilen Fatih Kara, tutuklandı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
y.sunqu - 4 yıl önce
ne gunlere kaldik yaaa biri oglunu olduruyo
biri kizina yillarca tecavuz ediyoo
ALLAH İSLAH ETSİNN
Avatar
eyüp iyiduran - 4 yıl önce
Allah Allah ne gunlere kaldık Yarabbim sen buyuksun bi insan evladına nasıl kiyar yav vay kanı bozuk vay la...
Avatar
HCI - 4 yıl önce
o kisiye baba demek buyuk yanlis cani denmesi daha uygun
Avatar
BU KİM - 4 yıl önce
gözlerden belli uyuşturucu aldiği tipe bak arkadaş. nevşehirlimiymiş bu yabani hayvan
Avatar
ttm - 4 yıl önce
arkadaşlar kimseye gülmeyin ve kınamayın bu insan uyuşturucu almamış olsa bu olayı asla yapmaz önce kendinizi koyun bu insanın yerine uyuşturucunun etkisiyle o masum çocuğa kıymış bence bu insanı deyilde çoluk çocuğumuzu zehirliyen bu uyuşturucu satıcılarına savaş açalım şu anda bu insanın aklı başında görün bakın bu kişi ceza evinde intihar edecek..
Avatar
mg - 4 yıl önce @BU KİM
kayserili ama nereli olduğunun önemi yok sanırım allah böyle bi duruma düşürmesin kimseyi
Avatar
milliyetci muhafezaka - 4 yıl önce
Ahir zaman .. yarap bizi muhafaza eyle
Avatar
Kadir Pınarbaşı - 4 yıl önce
Bu nedir arkadaş 15 yıldır istanbulda yaşıyorum 2 yıl öncesine kadar Nevşehir'den kavga dövüş vurma kırma haberi duyar üzülürdük şimdi böyle şeyleri duyunca utanır olduk. Emniyet uyuşturucunun üzerine gitmeli Nevşehir'de