banner461
banner195

32 Yıllık Emek Plaketle Ödüllendirildi

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü, yapmış olduğu hizmetlerin ardından emekli olan personeline hizmetleri anısına teşekkür plaketi verdi.

 32 Yıllık Emek Plaketle Ödüllendirildi
01 Nisan 2014 Salı 19:21

banner143
banner134

 32 Yıllık Emek Plaketle Ödüllendirildi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü, yapmış olduğu hizmetlerin ardından emekli olan personeline hizmetleri anısına teşekkür plaketi verdi.

 Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğünde 1983 yılında göreve başlayan ve Santral Görevlisi olarak görev yapan Hidayet Güleç, hizmette 32 yılını tamamlayarak, kendi isteği ile emekli oldu. Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Sağlık Müdürlüğünün çeşitli birimlerinde çalışan, en son Sağlık Müdürlüğü Santralinde uzun yıllar görev yapan Hidayet Güleç’i Makamında kabul ederek, bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Teşekkür Plaketi takdim etti.

Dr. Rahim Ünlübay emekli olan Hidayet Güleç’e tüm mesai arkadaşları adına teşekkür ederek bundan sonraki emeklilik hayatını sağlık ve mutluluk içinde geçirmesi temennisinde bulundu.

32 yıl hizmet verdiği sağlık teşkilatından emekli olarak ayrılmaktan mutluluk duyduğunu belirten Hidayet Güleç ise "Sayın Sağlık Müdürüm bu plaket ile beni onurlandırmıştır. İl Sağlık Müdürümüze ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum."diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
pilaket - 4 yıl önce
ne kırk elli yıllık hizmet edenler varya ne pilaket gürüyorlar nede teşekkür.