banner461
banner195

350 Evler Mahalle Muhtarı BAŞBUĞ Yeniden Aday

Merkez mahalleler içinde Türkiyenin en genç muhtarı olma özelliğini de taşıyan ve bu dönem ikinci kez 350 Evler Mahallesi sakinlerinin büyük teveccühleriyle adaylığını koyan Muhtar Salim Başbuğ Nevşehir’imizin önemli mahallelerinden 350 Evler Mahallesine hizmet için 30 Mart 2014 tarihindeki Mahalli Seçimlerinde mahalle sakinlerimiz oylarını bekliyorum dedi.

350 Evler Mahalle Muhtarı BAŞBUĞ Yeniden Aday
08 Şubat 2014 Cumartesi 20:14

banner143
Salim Başbuğ 350 evler mah.muhtarı
İlgili Galeriye Git
banner134
Merkez mahalleler içinde Türkiyenin en genç muhtarı olma özelliğini de taşıyan ve bu dönem ikinci kez 350 Evler Mahallesi sakinlerinin büyük teveccühleriyle adaylığını koyan  Muhtar Salim Başbuğ Nevşehir’imizin önemli mahallelerinden 350 Evler Mahallesine hizmet için 30 Mart 2014 tarihindeki Mahalli Seçimlerinde mahalle sakinlerimiz oylarını bekliyorum dedi.

Nevşehir 350 Evler Mahalle 
Muhtarı Salim Başbuğ FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında, Nevşehirimizn güzide mahallelerinden  350 Evler Mahallemize hizmet için Mahallemiz sakinleriyle birlikte el ele vererek, 

-2013 de gelmesi planlanan doğal gaz için kapı kapı gezerek müracaat toplayıp 2011 senesinde Mahallemize Doğal Gaz getirildi.

-Mahallemizde İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Gıda Nakit para yardımlarında bulunuldu.Bu vesile ile hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.

- Belediyemizle iş birliği sağlayarak 350 Evler Mahallemizdeki 9 farklı sokağımız sıfırdan yapıldı.

-Yine mahallemize 1çocuk parkı ve Hasan emmi türbesi arkasına yeşil alan yapıldı.

Allah kısmet eder ve 350 Evler Mahallesi sakinleri teveccüh gösterirlerse Yeni dönemde Mahallemize en güzel hizmetlerin getirilmesine vesile olmak sözünü veriyoruz. Herkesin malumu olduğu gibi Muhtarlık görevi,gücü ve sorumlulukları kanunla sınırlı olup bunun dışında herhangi bir vaad vermek bizleri sizlerin karşısında mahçup kılacağı bilinciyle biz ne söz verdiysek MUHTAR görevi ve sorumluluğu alanında en iyisini ve en güzelini sizlerle paylaşmak için Tüm mahallemiz sakinleriyle birlikte el ele birlikte yönetmeye devam edeceğiz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mahalleli - 4 yıl önce
salim yaptım dediğin şeyleri zaten belediye yaptı. bunu bilmeyenlere anlat, 350 evlerin yolları resmen harabe, alınan hiç bir hizmet yok. daha ehil, sözü geçecek birinin seçilmesi mahallenin faydasına
Avatar
Yaşar Kansız - 4 yıl önce
allah hakkında hayırlısını eylesin muhtarımm ınsallah tekrar kazanırsın