banner461
banner195

4. Kata Kadar Ulaşıldı

Tamamlandığında Nevşehir Belediyesi Hizmet Binası ve Ticaret alanlarından oluşacak dev kompleksin inşaat çalışmaları aralıksız sürüyor.

4. Kata Kadar Ulaşıldı
09 Ocak 2014 Perşembe 11:00

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Tamamlandığında Nevşehir Belediyesi Hizmet Binası ve Ticaret alanlarından oluşacak dev kompleksin inşaat çalışmaları aralıksız sürüyor.


 Mülkiyeti Nevşehir Belediyesi’ne ait Eski Devlet Hastanesinin bulunduğu alanda, HBC Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından 1,5 yıl içerisinde tamamlanması planlanan Nevşehir Belediye Hizmet Binası ve Ticaret Kompleksinin geçtiğimiz günlerde başlatılan hafriyat çalışmalarına ara vermeden devam ediliyor. Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen ve inşaat alanı 51 bin486 metrekare olarak belirlenen Nevşehir Belediye Hizmet Binası ve Ticaret Kompleksi çerçevesinde, 350-500 araçlık iki katlı otopark, 2 katlı alış veriş merkezi ve toplamda 105 işyerinin yapılması öngörülüyor.

Belediye hizmetlerinin daha etkin şekilde yürütülmesi için fiziki mekan anlamında da modern bir hizmet binasının da oluşturulacağı kompleks kapsamında, sosyal etkinlikler için bir meydan ve bu meydan içerisinde de anfi tiyatro bölümü oluşturulacak.

Kule cephelerinde yapılacak megaboardlar ve ses sistemleri sayesinde de yine çeşitli etkinliklerin yapılabileceği bir merkeze de dönüşecek alandan binlerce kişi yararlanabilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.