banner461
banner195

4 Puan Eksiğiyle Tutturdu

Türkiye’nin yeni bir döneme yelken açtığı Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde tahminde bulunan Ak Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, 4 puan eksiğiyle de olsa oy oranının yüzde 60'ın üzerine çıkacağını tutturdu.

4 Puan Eksiğiyle Tutturdu
11 Ağustos 2014 Pazartesi 17:18

banner143
banner134

 4 Puan Eksiğiyle Tutturdu

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin yeni bir döneme yelken açtığı Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde tahminde bulunan Ak Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, 4 puan eksiğiyle de olsa oy oranının yüzde 60'ın üzerine çıkacağını tutturdu.

İl Başkanı M.Ali Tanrıver ve beraberindeki il yönetiminin ilk seçim sınavı olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde düzenlenen basın toplantısında seçime dair tahminini de açıklayan İl Başkanı Tanrıver Nevşehir’de % 68 oranında oy alacaklarını dile getirmişti. İl genelinden % 64.4 oranında oy olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha ilk turda seçilmesine sevinenlerin başında İl Başkanı Tanrıver’de vardı.

Yaşanan seçim sürecinin ardından İl Başkanı Tanrıver ve beraberindeki heyetin en önemli çalışmalarından biri de Kadın Kolları Teşkilatının yeniden düzenlenmesi ve Kadın Kolları Başkanının belirlenmesi olacak. Seçimler öncesinde genel merkezin direktifi ile Üniversite mezunu ve teşkilatta daha etkin görev yapacak bir ismin kadın kolları başkanı olarak belirlenmesi konusunda çalışmalarına hız verecek olan Ak Parti İl Yönetimi muhtemelen önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili somut adımlar atacak.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.