banner461
banner195

4 Yıl Geçti Nezen'in Katili Ortada Yok

Nevşehir’in adını ulusal basında ne yazık ki hiçte iyi duyurmayan Nezen Germiyen Cinayetinde hala katil bulunabilmiş değil.

 4 Yıl Geçti Nezen'in Katili Ortada Yok
22 Ocak 2016 Cuma 13:40

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in adını ulusal basında ne yazık ki hiçte iyi duyurmayan Nezen Germiyen Cinayetinde hala katil bulunabilmiş değil.

1 Ekim 2012 yılında Nevşehir'de cesedi kayalıklarda bulunan 13 yaşındaki Nezen Germiyen cinayeti 4 yıl sonra yeniden Müge Anlı'da ele alındı. Nezen Germiyen'i kim ya da kimler neden öldürdü? Nezen Germiyen cinayeti zanlıları kimler? Müge Anlı Nezen Germiyen cinayetini de aydınlatabilecek mi?.  

Daha önceki programlarda bir uyuşturucu olayına şahitlik yaptığı söylenen ve Ahmet Ağaç'ın getirdiği uyuşturucuyu Murat Karaman ve Hüseyin Germiyen'in sakladığı iddia edilmiş ve Nezen Germiyen'in de bu olaya şahitlik yaptığı anlatılmıştı.

Nezen Germiyen bu olayla ilgili olarak öldürülmüş olabilir mi? Nezen Germiyen'in Ahmet Ağaç'a karşı özel bir ilgisinin olduğu ve uyuşturucu kullandığı yakınlarına da kullandırdığı iddiaları da gündeme gelmişti.  
Şimdi Nezen Germiyen'in babası Hüseyin Germiyen, 13 yaşındaki talihsiz genç kızın cinayetin tam 4 yıl sonrasında ilk kez konuştu. Nezen Germiyen cinayetini yeniden ele alan Müge Anlı'nın bu cinayeti de çözüp çözemeyeceği merak konusu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.