banner461
banner195

50 yaşında gelini ile birlikte mezun oldu

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Büro Yöneticiliği Ve Asistanlığı Bölümünden mezun olan 50 yaşındaki Nevşehirli Mehmet Kale, gelini ile aynı anda mezun oldu.

50 yaşında gelini ile birlikte mezun oldu
15 Mayıs 2018 Salı 17:13

banner143
banner134

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Büro Yöneticiliği Ve Asistanlığı Bölümünden mezun olan 50 yaşındaki Nevşehirli Mehmet Kalegelini ile aynı anda aynı üniversiteden mezun oldu.

"Azmin zaferi olarak inandım çalıştım ve başardım..."

FİB Haber Merkezi ile bu mutluluğunu yaşayan 50 yaşındaki Nevşehirli hemşehrimiz duygularını şu kelimelerle anlattı; İsmim Mehmet Kale, Gülşehir Yüksekli Köyündenim. 50 Yaşındayım İlkokulu 1980 Yılında Yüksekli Köyünde Bitirdim, Orta Okulu İse Dışarıdan Bitirdim, Açık Liseden Devam Edip Mezun Oldum. Daha sonra Üniversite Sınavlarına Girip Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Büro Yöneticiliği Ve Asistanlığı İkinci Öğretim Mezunu Oldum. Evliyim 3 Çocuk Babasıyım. Aynı zamanda 2 de Torun Sahibiyim. Gelin kızımla birlikte mezuniyeti yaşadim. Nevşehirli  hemşehrilerime okumanın yaşı olmadığını birkez daha hatırlatmak istedim ve azmin elinden kurtuluş olmadığını tüm gençlerimizin öğrenmesini istedim. Bu vesile ile tüm Nevşehirlilere hayırlı ramazanlar diliyorum. Kırşehir'den selamlar."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.