banner461
banner195

“% 50’nin Üzerinde Oy Alacağımızı Düşünüyorum”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde özellikle Köylerde halkı bilinçlendirmek amaçlı çalışmalara ağırlık verdiklerini dile getirdi.

“% 50’nin Üzerinde Oy Alacağımızı Düşünüyorum”
22 Temmuz 2014 Salı 18:00

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde özellikle Köylerde halkı bilinçlendirmek amaçlı çalışmalara ağırlık verdiklerini dile getirdi.

Önümüzdeki günlerde Milliyetçi Hareket Partili Yöneticilerle bir araya gelerek ortak bir basın toplantısı düzenleyeceklerini ve Nevşehir’de Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesindeki durumu değerlendireceklerini de kaydeden Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak ilçe başkanlarımızla toplantı yaptık. Özellikle köylerimizde Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin halkımızı bilinçlendirmek amaçlı çalışmalara ağırlık verdik. Zira ilçe merkezlerimizde yaşayan insanlarımız bu konuyla ilgili bilinçli. Köylerimize Neden Ekmeleddin İhsanoğlu’na oy verilmesi gerektiğine ilişkin bilinçlendirici broşürler dağıtmaya başladık. Bende bizzat ilçelerimizde ve Köylerimizde yürütülen bu çalışmalara katılacağım. Bu gezilerimiz esnasında özellikle dünya barış, Gazze’de barış, Ülkemizde barış için Sayın Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na oy vermelerini isteyeceğiz. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Nevşehir’e gelmeyecek olmasını normal olarak değerlendiriyoruz. Sonuçta seçim süreci kısa. Nevşehir’den alabilecekleri oyu yeterli gördükleri için Başbakanın Nevşehir’e gelmesini istememiş olabilirler. Ama biz umutluyuz. % 50’nin üzerinde bir oy alabileceğimizi düşünüyorum. Milliyetçi Hareket Partili dostlarımızda bu konuyla ilgili gerekli çalışmalarını yapıyorlar. Onlarla ortak bir basın toplantısı düzenleyerek konuyu kamuoyuna değerlendireceğiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ileri gerri - 4 yıl önce
hala chp aynı kafada yahu bırakın köylüyle uğraşmayı kendinizi çağdaş görmeyi siz aynen işalci batı ve israil gibisiniz biz ileriyiz bunlar geri biz yönetelim bizim deiğimiz olsun yahu biz geriden gelip siz ilericilere deh deh demek için gerideyiz
Avatar
:)) - 4 yıl önce
sen chp il başkanı mısın yoksa ak parti il aşkanı mı zannediyosun kendini :)) yaa kendiniz inanıyor musunuz bu rakam a. madem mhp ile anlaşabiliyordunuz da neden birbirinizi asıp kesip kırıp döktünüz? şimdi değişen ne oldu?
Avatar
:))) - 4 yıl önce
sadece gülüyorum.. :))))))))))))))))))))))) yüzde 50 mişş.rüyanda görsen kendin inanmazsın :))))
Avatar
Aç tavuk... - 4 yıl önce
tabiri caiz ise bir atasözümüz var.tamda bu tür durumlar için söylenen.aç tavuk kendisini darı ambarında zannedermiş.bir söz daha var, ufak atda civcivlerde yesin.
Avatar
önemli değil - 4 yıl önce
başkanın oruç kafasına vurmuş diyesim var ama tam da emin değilim.. oruçtan değil yanlış anlamayın, oy oranından demek istedim !!!
Avatar
Mehmet - 4 yıl önce
alamayacağınızı siz de biliyorsunuz ama öyle konuşmanız gerektiği için böyle söylüyorsunuz. şu siyaset ne garip bir kurum. nevşehir'den chp ye ekmek çıkmaz. neyin peşindesiniz siz?
Avatar
Mehmet - 4 yıl önce
"köylerde halkı bilinçlendirmek" ne demek? köylü inanın her konuda sizin gibi kendini elitist zannedenlerden daha bilinçli!
Avatar
Doğru söylüyor - 4 yıl önce
hani bunlar garip hesaplar yapar ya çatı matı ..bu da onun gibi demek istiyor ki biz tüm ittifakın oy toplamının %50'sini alacağız.
:)))