banner461
banner195

81 İlin Valisinden Kardelen Koleji Öğrencilerine Teşekkürler

Nevşehir Özel Kardelen Koleji İlkokul öğrencilerinin yeni yıl tebrik kartı göndermiş olduğu 81 ilin Valisi'nden Özel Kardelen Koleji öğrencilerine yeni yıl tebriği ve teşekkür mektubu geldi.

81 İlin Valisinden Kardelen Koleji Öğrencilerine Teşekkürler
10 Ocak 2013 Perşembe 13:28

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji İlkokul öğrencileri tarafından Kapadokya kartpostalları ile 81 ilin valisine yeni yıl mesajları göndermişlerdi. Yeni yıl tebrik kartları ellerine ulaşan 81 İlin Valisi ise öğrencilerin yeni yıl tebriklerini geri çevirmedi ve öğrencilerin yeni yıllarını kutlayan mesajlar gönderdiler.

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise 81 ilin valilerinden öğrencilere gelen mesajlar için teşekkür etti. Kaplan, '' Hepinizin bildiği üzere Aralık ayının son haftasında Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve 82 ilin valilerine öğrencilerimiz tarafından yeni yıl kartı gönderilmişti. Öğrencilerimiz tarafından gönderilen yeni yıl mesajlarına ise valilerimz karşılık verdi. 81 ilin valileri öğrencilerime hem teşekkür mesajı gönderdiler hemde öğrencilerimize çeşitli hediyeler gönderdiler. Ben bu duyarlı davranışlarında dolayı gerek valilerimize gerekse valilerimize yeni yıl tebrik kartı gönderen öğrencilerimize teşekkür ediyorum''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.