banner461
banner195

8.3 Milyon TL’lik TÜİK Bölge Müdürlüğü İnşaatı Hızla Sürüyor

Tıpkı Ahiler Kalkınma Ajansı gibi ilimiz merkezli olarak hizmet veren Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürlüğünün ilimizde kalabilmesi için önemli görülen hizmet binasının yapımı çok büyük bir hızla sürüyor.

8.3 Milyon TL’lik TÜİK Bölge Müdürlüğü İnşaatı Hızla Sürüyor
26 Şubat 2014 Çarşamba 22:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Tıpkı Ahiler Kalkınma Ajansı gibi ilimiz merkezli olarak hizmet veren Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürlüğünün ilimizde kalabilmesi için önemli görülen hizmet binasının yapımı çok büyük bir hızla sürüyor.

Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğüne Nevşehir Belediyesinin tahsis ettiği yaklaşık 10 bin metrekarelik bir alan üzerinde modern bir hizmet binası yapılıyor. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından ihalesi gerçekleştirilen TÜİK Nevşehir Bölge Müdürlüğü hizmet binası, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kompleksi yanındaki alan üzerinde inşa ediliyor.

Hizmet binasında idari ve sosyal mekânların yanı sıra 120 ve 250 kişilik konferans salonu ile TÜİK’in bilgi işlem yedekleme merkezi de modern hizmet binasında hizmete kazandırılacak.

Şu an itibari ile 6. katına ulaşan TÜİK Bölge Müdürlüğü hizmet binasının tamamlanması ve faaliyete geçirilmesi ile ilimizde 8.3 Milyon TL’lik dev bir yatırım daha kazındırılmış olunacak.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.