banner461
banner195

ABD'nin Kudüs Kararı Yarın Nevşehir'de protesto edilecek!

ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararı, Nevşehir Milli İrade Platformu tarafından yarın Gülbahçe önünde protesto edilecek!Kudüs’ ü İsrail’in Başkenti olarak tanıyacağını açıklayan ABD Başkanına tepki göstermek için

ABD'nin Kudüs Kararı Yarın Nevşehir'de protesto edilecek!
05 Aralık 2017 Salı 22:24

banner143
banner134
Kudüs’ ü İsrail’in Başkenti olarak tanıyacağını açıklayan ABD Başkanına tepki göstermek için  Oturmak,Beklemek yok...Artik yeter!... Ayaga Kalk!... KUDUS İSLAMINDIR!... Kudüs özgür değilse dünya tutsaktır..


ABD Başkanı Donald Trump'ın, 06.12.2017 Çarşamba günü Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyacağı açıklandı. Hamas, tüm Filistinlileri intifadaya çağırdı.

Trump haddini aşıyor! Kudüs İsrail'in başkenti ilan edilecek

Bu konuda tüm Türkiye de olacağı gibi ilimiz Nevşehir'deki STK larla birlikte Milli İrade Platformu olarak 06.12.2017 ÇARŞAMBA günü Saat 16.00 da Nevşehir merkez Gülbahçe önünde basın açıklaması gerçekleştirecek. Tüm illerde okunacak ortak yazılı basın bildirisinde Nevşehir'den STK larımızın bütun üyeleriyle birlikte büyuk bir katılımla yer almalarini arzu ediyoruz. SELAM ve Dua ile...

TRUMP'IN SEÇİM VAADİYDİ
Donald Trump, seçim kampanyası sırasında Kudüs'ü İsrail başkenti olarak tanımayı vaat etmişti.


Beyaz Saray'dan resmi yetkili, "Trump'ın ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak gördüğünü ve açıklanmasının muhtemel olduğunu" ifadelerini kullanmıştı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.