banner461
banner195

Acaba Kaçınız Şehitliği Gezip, Dua Okuyorsunuz?

Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı, Türkiye’nin en dikkat çeken şehitliklerinden birine sahip ilimiz. Ancak gelin görün ki, şehitliği ziyaret edenlerin büyük bir çoğunluğu il dışından ilimizi görmeye gelenler.

Acaba Kaçınız Şehitliği Gezip, Dua Okuyorsunuz?
29 Temmuz 2015 Çarşamba 15:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı, Türkiye’nin en dikkat çeken şehitliklerinden birine sahip ilimiz. Ancak gelin görün ki, şehitliği ziyaret edenlerin büyük bir çoğunluğu il dışından ilimizi görmeye gelenler.

Merkez nüfusu 100 bine ulaşan Nevşehir’de ilimizde yıllardır terör belasına kurban edilen şehitlerimizin anıt mezarlıklarının bulunduğu alanı ziyaret edip, temsili Şehit mezarlığını dolaşanların büyük bir çoğunluğunun il dışından olduğu gözlenince; bu vatanın bölünmez bütünlüğünü sağlamak için canlarını gözlerini kırpmadan veren Şehitlerimize olan vefa da da ne yazık ki sınıfta kaldığımızı söylemek herhalde abartı olmaz.

Fotoğrafta da görüldüğü üzere Nevşehir’e gelen il dışından bir aile Şehitliği gezip dualar okuyor, üstelik bunu kucaktaki bebeğine kadar yapabiliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.