banner461
banner195

Acıgöl de Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yapıldı

Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş Acıgöl ilçesine bağlı köy ve mahalle muhtarlarıyla buluşarak tanışma ve değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda ayrıca Acıgöl Ziraat Odası Başkanı Ali Gökpınar da yer aldı.

Acıgöl de Muhtarlarla İstişare Toplantısı  Yapıldı
24 Haziran 2014 Salı 14:09

banner143
Acıgöl de Muhtarlarla İstişare Toplantısı  Yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

Acıgöl Belediyesi Toplantı salonunda Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş Başkanlığında düzenlenen toplantıya Topaç köyü muhtarı Yüksel Toprakçı,Karacaören Köyü Muhtarı İsmail Aslan,İnallı köyü muhtarı Nusret Sarıdoğan,Tepeköy muhtarı Kerim Kartalmış,Yuva Köyü muhtarı Hasan Kaynak,Kozluca Köyü muhtarı Ümit Türk,Karapınar Bahçelievler mahalle muhtarı Rafet Doğan,Ağıllı Köyü muhtarı Recep Yüce katıldı.

Toplantı sonrasında Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamada, Devlet Millet için vardır feselefesiyle Yoluna Durmak Yok Yola Devam diyerek kat eden AK Parti İktidarımızın anlayışını ilçemiz Acıgöl bütünlüğü içerisinde tüm Belde Belediyelerimiz ve köylerimizle kurduğumuz sıkı münasebetlerle birlikte Hizmet paylaşımı ve  bu bağlamda her daim köylere hizmet ulaştırma konusunda karşılıklı görüş alışverişi ve fikir telakkisinde bulunmak üzere bugün ilkinde köy muhtarlarımızla ve Ziraat odası Başkanımızla bir araya geldik.

Acıgöl bütünlüğü içerisinde Belediyemiz gücü nisbetinde sadece ilçe vatandaşlarımızın değil çevre köy ve beldelerimizinde yaşadıkları ısıkntılara hizmet için yetişmeye çalışıyoruz dedi.

Kendileriyle görüştüğümüz Köy Muhtarları ve Ziraat Odası Başkanı da Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş a,bu anlamlı buluşmanın çok önemli olduğunun altını çizerek teşekkür ettiler.

Toplantı muhtarların görüş, talep ve önerilerinin alınmasıyla son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bayram kurutlu kozluca - 4 yıl önce
Önce selamlar isveç,den köy muhtarlarina. Benim tavsiyem önce yöremizi ağaçlandırmak hep birlikte. Ormanın oldugu yer çok yagiş alir