banner461
banner195

Acıgöl ve Tatlarin'de AK Partili Başkan Adaylarının Dayanışması

AK Parti Acıgöl Belediye Başkan Adayı Ercan Ertaş ve AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Adayları Musa Mutlu,Selam Göltaş ile birlikte AK Parti Tatlarin Belediye Başkan Adayı Ferhat Adıyaman ve belde teşkilatını ziyaret etti.

Acıgöl ve Tatlarin'de AK Partili Başkan Adaylarının Dayanışması
01 Mart 2014 Cumartesi 15:16

banner143
Acıgöl AK Parti den Tatlarin Belde Teşkilatına Destek Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Acıgöl Belediye Bşkan Adayı Ercan Ertaş ve AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Adayları Musa Mutlu,Selam Göltaş ile birlikte AK Parti Tatlarin Belediye Başkan Adayı Ferhat Adıyaman ve belde teşkilatını ziyaret etti.

Ziyarette 30 Mart Yerel seçimlerinde halkımızın ülkemiz üzerinde oynanan oyunları iyi analiz ederek bu oyunu sandıkları başında verecekleri oyları ile bozacaklarına inandıkları kaydedilirken Allahın izniyle Acıgöl ve Tatlarin de vatandaşlarımızın sağ duyusu ile kazanan Milli İrade ve ülkemiz olacaktır denildi.

Acıgöl AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Ertaş ve AK Parti Tatlarin Belediye Başkan Adayı Ferhat Adıyaman birbirlerine başarı dileklerinde bulunarak ayrıldılar...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
istanbullu - 4 yıl önce
gerçek şudur ben 20 yaşındayım,
mesut baydemiz zamanında yalnız aşagı köy mezarlıgının sagı solu birde şeçim yaklaşırken itfaiye geldi.
hilmi biltekinin bu döneminde gine aşagı köy mahalle aralarına taş döşeniyor
eger sende duvar örmeye,taş döşetmeye geliceksen hiç gelme, bıraksınlar muhtarlıga düşsün gençler istanbulda sagda solda sürünüyo iş sahaları açınki insanlar rahat etsin