banner461
banner195

Acıgöl’e Çifte Yatırım

Nevşehir İl Özel İdaresi Yatırım programında Köylerde bulunan su depoları yapım işleri ihale yapılmış olup,inşaatları büyük bir hızla devam ediyor.

Acıgöl’e Çifte Yatırım
20 Mayıs 2015 Çarşamba 16:56

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi Yatırım programında Köylerde bulunan su depoları yapım işleri ihale yapılmış olup,inşaatları büyük bir hızla devam ediyor.

Köylerde eski su depolarını yenileme çalışmalarının yanında eski olanlarda gözden geçiriliyor. .

Acıgöl ilçesine bağlı Tepe köyde bulunan ve eski halde olan su deposunun yerine yeni su depo yapımı devam ediyor. Yeni su deposu bir an önce bitirilip köy halkının hizmetine sunulacak.

Öte yandan ilçeye bağlı Topaç köyünde ise yol yapım çalışmasına başlandı. İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü Topaç köyünün mevcut bulunan yolun rakımı yüksek olduğundan dolayı, kış aylarında  hayati tehlike arz eden rakımın düzenli hale getirilmesi için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.  

Özellikle kış aylarında vatandaşlarımızın daha iyi ulaşım sağlaması için Nevşehir İl Özel İdaresi  çalışmalarına devam ediyor. Yol Çalışmalarında İl Özel İdaresi makine parkından ;İş makineleri ve personelleri ile hizmet veriyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.