banner461
banner195

Acıgöl’lü Esnafın En Büyük Umudu

Nevşehir’in Acıgöl ilçesinin ekonomik, sosyal, ve kültürel açıdan gelişebilmesi için öncelikle Organize sanayi bölgesine daha fazla yatırımcının ilgi göstermesini beklediklerini kaydeden Acıgöl esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Adem Özcan, ilçenin organize sanayiden önemli beklentileri bulunduğunu söyledi.

Acıgöl’lü Esnafın En Büyük Umudu
18 Aralık 2013 Çarşamba 21:12

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Acıgöl ilçesinin ekonomik, sosyal, ve kültürel açıdan gelişebilmesi için öncelikle Organize sanayi bölgesine daha fazla yatırımcının ilgi göstermesini beklediklerini kaydeden Acıgöl esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Adem Özcan, ilçenin organize sanayiden önemli beklentileri bulunduğunu söyledi.

Devlet Teşvikli organize sanayi bölgesinin gelişmesinin ilçede öncelikle ekonomiyi ve işsizliği önleyeceğine dikkat çeken Acıgöl esnaf ve sanatkarlar odası Başkanı Özcan, ilçenin gelişebilmesi için yatırımcılardan ilgi beklediklerini belirtti.
Acıgöl organize sanayi bölgesinin gelişmesi için şu ana kadar Nevşehir Milletvekilleri, siyasileri ve bürokratlarının önemli girişimlerde bulunduklarını kaydeden Acıgöl esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Özcan, “Organize sanayi bölgemizde yatırımcı sayısının artması ilçemize ekonomik açıdan çok büyük yarar sağlayacak. Öte yandan işsizliğe de ilaç olacak. Eski 112 Acil Trafik hastanemizin yerine yapılacağı belirtilen meslek okulunun bir an önce faaliyete getirilmesinin de önemli olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.