banner461
banner195

Açıkgöz, Bakan Elitaş'ın oğlunun düğününe katıldı

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, Bakan Elitaş'ın oğlunun düğününe katıldı.

Açıkgöz, Bakan Elitaş'ın oğlunun düğününe katıldı
25 Ocak 2016 Pazartesi 00:01

banner143
banner134
TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, Bakan Elitaş'ın oğlunun düğününe katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'da, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş’ın oğlu Hakan’ın düğününe katılarak elitaş ailesini bu en mutlu gününde yalnız bırakmadılar.


Kayseri Ticaret Odası’nın ödül töreninden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş’ın oğlunun düğün töreninin yapılacağı salona geçti. Başbakan Ahmet Davutoğlu da eşi Sare Davutoğlu ile birlikte hava yoluyla düğüne katılmak için Kayseri’ye geldi. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu Vali Orhan Düzgün ile Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki karşıladı. Başbakan Davutoğlu da eşi ile birlikte düğün töreninin yapılacağı salona geçti.


Hakan ve Aslı çiftinin düğün törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu ile birlikte 13 bakan ve içlerinde Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'le birlikte 150 eski ve yeni milletvekili ile çok sayıda davetli katıldı.


Hakan ve Aslı çiftinin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu yaptı. Çiftin nikahını Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik kıydı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elitaş çiftinden 5 çocuk istedi.

Düğüne katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamasında; "Ekonomi Bakanımız Sayın Mustafa ELİTAŞ Beyefendinin evlatlarının mutlu gününde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN' ın ve Sayın Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU' nun nikah şahitliğinde, bizler de genç çiftimizin mutluluklarına şahitlik ettik.
İki cihanda mutluluklar dileriz" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.