banner461
banner195

Açıkgöz, “ Esnafımız kararlı birlik ve beraberlik içerisinde evet diyor” dedi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum çalışmalarına esnaflar ile buluşarak devam ettiler.AK Parti...

Açıkgöz, “ Esnafımız kararlı birlik ve beraberlik içerisinde evet diyor” dedi
07 Nisan 2017 Cuma 12:45

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum çalışmalarına esnaflar ile buluşarak devam ettiler.
AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz Nar caddesinde bulunan esnaflar ile kahvaltıda bir araya geldi. Milletvekili Açıkgöz burada esnafların referandum ile ilgili olarak merak ettikleri soruları cevaplarken esnaflara bilgilendirme yaptı. Açıkgöz, “Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Esnafımız kararlı, birlik ve beraberlik içerisinde güçlü Türkiye için evet diyor. Ekonomik krizlerle boğuşan, IMF’den borç alan bir ülkeden, çok şükür sizlerin desteği ve güveniyle IMF’ ye borç veren bir Türkiye olduk. Türkiye için 16 Nisan bir milattır. 16 Nisan’da sizlerin evet oylarıyla Türkiye, yeni bir döneme girecek. Milletimiz, kazanacak. AK kadrolar olarak milletimizin yanındayız, her türlü vesayetin karşısındayız. 14 yıldır hem hizmet ettik hem de vesayetle mücadele ettik. Milletimizle el ele yürek yüreğe geçen 14 yılda Nevşehir’imizin büyümesi güçlü Türkiye için çalıştık” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.