banner461
banner195

Açıkgöz, “Vesayet dönemlerine son vereceğiz” dedi

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Göreme kasabasında devam etti.AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum...

Açıkgöz, “Vesayet dönemlerine son vereceğiz” dedi
06 Nisan 2017 Perşembe 11:42

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Göreme kasabasında devam etti.
AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Göreme beldesinde devam ederken burada esnaf ziyaretlerinde bulunarak kahve toplantısı düzenledi. Açıkgöz esnaf ziyaretlerinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlatırken referandumda destek istedi.
Açıkgöz kahve toplantısında yaptığı konuşmada, “ Biz laf değiş iş üretiri. AK Parti kadrolarımızla 14 yıldır gece gündüz demeden milletimizin bekası için çalıştık. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminde vesayet dönemlerine son vermek, millet egemenliği ve sivil anayasa çalışmaları ilkelerimiz var. Yönetimde çift başlılıktan doğan kriz dönemlerini 16 Nisan’da sandığa gömeceksiniz. Evet ile milletimiz egemenliğini tescilleyecek” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.